Titulinis / Naujienos / Naujienos ir renginiai

Paauglių vasaros stovykla „Žiedo brolija“

Dž. R. R. Tolkino „Žiedų valdovo“ trilogija – tai nepaprasta fantastinė istorija, kalbanti apie narsią ir pasiaukojančią kovą prieš blogį. Tai istorija, mokanti ištikimybės, ištvermės, tikros draugystės ir pasiaukojimo.

Garbingi apdovanojimai

Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublika apdovanoti du Lietuvos Reformacijos istorijos ir kultūros draugijos nariai.

Palapinių šventė

Liepos 11–12 dienomis Kauno bažnyčia kaip ir kasmet rinkosi į Palapinių šventę. Žinoma, šįmet dvejojome ir ilgai svarstėme, ar šią šventę organizuoti, bet po tris mėnesius trukusio karantino buvo labai gera visiems susirinkti ir pabendrauti.

Parengtos SAM rekomendacijos maldos namams

Švelnėjant karantino sąlygoms, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) parengė rekomendacijas, kaip saugiai organizuoti bei lankytis religinėse apeigose.

Vaikai, sekmadienį susitikime virtualioje erdvėje!

Dėl ko galėtum atsisakyti savo kamuolio, furbio, ar net planšetinio kompiuterio ir nė kiek dėl to neliūdėtum? Ar įmanoma gimti dar kartą? (Taip, taip – gimti, o ne minėti savo gimtadienį!).

Užjaučiame Rimą Šablinską netekus tėčio

Nuoširdžiai užjaučiame brangų brolį, Rokiškio evangelinės bažnyčios vyresnįjį Rimą Šablinską netekus tėčio. Netekties valandą meldžiame Viešpaties artumo Rimui ir artimiesiems.

Paauglių lygos išvyka į Kėdainius

Vasario 21–23 d. Vilniaus evangelinės bažnyčios Paauglių lygos jaunimas (12–15 metų) savaitgaliui buvo išvykęs į Kėdainius. Kėdainiuose mus labai svetingai priėmė dienos centro „Tavo svajonė“ įkūrėjai Deividas ir Vilma Judeniai.