Titulinis / Naujienos / Naujienos ir renginiai

Prasidėjo Maldų už krikščionių vienybę savaitė

Jau daugiau nei šimtą metų kasmet sausio 18–25 d. įvairių konfesijų krikščionys visame pasaulyje jungiasi maldai už krikščionių vienybę. Nors šios iniciatyvos ištakos ir istorija nevienareikšmės, tačiau intencija graži – siekti vienybės dvasioje ne kartą ragino mūsų Viešpats.

Reportažas apie Jėzaus gimimą

Kalėdų proga - specialus reportažas iš Betliejaus. Visai šeimai!
Laidą parengė Vilniaus evangelinės bažnyčios vaikų tarnautojai

Kalėdų prasmė - interviu

Kviečiame pasiklausyti (ir pasižiūrėti), ką apie Kalėdas mąsto Vilniaus krikščionių gimnazijos pradinukai ir Vilniaus evangelinės bažnyčios pastorius Darius Širvys. Kalbino ir montavo Steponas Davidavičius.

Išminties lobiai Karaliaus Saliamono patarlėse

Išmintis šaukia gatvėje, pakelia balsą aikštėje (...): „Neišmanėliai, ar ilgai dar mylėsite neišmanymą? Kvailiai, ar ilgai nekęsite pažinimo? (...) Klausykitės mano įspėjimų! Aš išliesiu jums savo dvasios, paskelbsiu savo žodžius (Pat 1, 20–23).

Kviečiame į virtualią advento kelionę

Brangieji! Linkime, kad Jūsų prieššventinis laikotarpis būtų apgaubtas ramybe, širdys prisipildytų dėkingumo, o mintys būtų nukreiptos į mūsų Viešpatį Jėzų Kristų. Artinkimės prie Dievo, ir Jis artinsis prie mūsų (pgl. Jok 4, 8).

„Kelionė su Mesiju“ primena, kad Jėzus visada šalia

Fotografijos projektą „Kelionė su Mesiju“ parengė tarptautinė krikščioniškos žiniasklaidos tarnystė „Global Media Outreach“ (GMO), daugiausia skelbianti Evangeliją internetu, ir pasaulinio garso fotografas Michaelas Belkas, kurio nuotraukų galima rasti žurnaluose „Vogue“, GQ, „Elle“ ir kt.

Kalendorius 2021 metams

Gyvename permainingais laikais ir turbūt niekas neprieštaraus, kad šiandien žmonėms ypatingai yra reikalinga ramybė.
O kur gi galima ją atrasti?