Titulinis / Naujienos / Naujienos ir renginiai

Konsistorija patvirtino Lietuvos kariuomenės evangelinės sielovados Statutą

Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorija, eiliniame posėdyje Biržuose 2019 02 02 dieną patvirtino Lietuvos kariuomenės evangelinės sielovados Statutą (toliau - LKES Statutas), kuris pakeitė iki tol veikusį 2018 metų balandžio mėnesį Generalinio superintendento patvirtintą šios tarnystės, kaip matome, laikinąjį Statutą.

Anglikonų vadovas meldžiasi kitomis kalbomis

Anglikonų bažnyčios vadovas, Kenterberio arkivyskupas Justinas Welby‘s pareiškė, kad reguliariai meldžiasi kitomis kalbomis ir savo dvasiniame gyvenime siekia pažinimo žodžio bei pranašystės dovanų.

Krikščionių vienybės atspindžiai Kaune

Sausio antroje pusėje krikščioniškasis pasaulis mini Krikščionių vienybės savaitę. Šia proga sausio 23 d. vakarą Kauno evangelinė bažnyčia surengė ekumenines pamaldas, į kurias pakvietė ir kitų Kaune bei Kauno apskrityje įsikūrusių bažnyčių pastorius ir tikinčiuosius.

Netrukus pasirodys ilgametražis filmas apie rašytoją Dž. R. R. Tolkiną

Š. m. gegužės mėnesį numatoma meninio filmo apie krikščionį rašytoją Dž. R. R. Tolkiną premjera. Šis filmas turėtų tapti pirmu ilgametražiu filmu apie rašytojo gyvenimą, meilę ir draugystę. Biografinį filmą kuri „Fox Searchlight Pictures“ ir „Chernin Entertainment“.