Titulinis / Naujienos / Naujienos ir renginiai

Knygutė „Skruzdėlytė Magmytė“

Devynios pasakėlės kviečia prisiliesti prie paprastų, bet svarbių gyvenimo dalykų:
nuraminti savo skaudančią širdelę
atleisti geriausiai draugei
neniekinti kitų, bet žvelgti į juos su meile ir gerumu

Krikščioniška vasaros vaikų stovykla „Narnija – A.U.K.“

Trumpėjančios dienos, atvėsęs oras ir rytiniai rūkai vis dažniau primena apie vasaros atostogų pabaigą ir įsibėgėjantį rudenį – naujų veiklų, tikslų ir darbų pradžią. Tegul šie metai mums visiems bus kupini Dievo ramybės ir Jo išminties!

Naujas Gabrielės Gvazdikaitės singlas

Šiandien Gospel ir worship muzikos dainininkė iš Kauno Gabrielė Gvazdikaitė pristato naują singlą „Kas gi mano artimas?”. Laisvės alėjoje nufilmuotą vaizdo klipą režisavo atlikėjos sesuo Debora Gvazdikaitė pernai metais debiutavusi su trumpametražiu vaidybiniu filmu „Gimęs antrą kartą”.

Paauglių stovykla „Ištirti ugnimi“ 2021m.

„Išbandymuose Dievas mus stiprina“, ‒ taip atsiliepė ne vienas paauglys, paklaustas, ko išmoko šių metų stovykloje. Po išbandymų kupinų metų paaugliai iš visos Lietuvos buvo kviečiami semtis įkvėpimo iš vienus didžiausių iššūkių patyrusių draugų Danieliaus, Hananijo, Mišaelio ir Azarijo.

Evangelikų bažnyčių šventė Kunigiškių kaime

Kunigiškių kaime, Jonavos raj., po šimtamečiais uosiais, sodyboje, kurioje stovi svirnas, menantis XIX amžių, liepos 25 d. vyko šventinės pamaldos, į kurias susirinko tikintieji iš Jonavos, Ukmergės ir Anykščių evangelikų bažnyčių.

Aukštaičių sąskrydis Obelių krašte

Liepos 17–18 d. Ignalinos, Zarasų, Rokiškio, Utenos, Ukmergės, Švenčionėlių ir Anykščių evangelinių bažnyčių tikintieji po metų pertraukos vėl rinkosi į tradicinį sąskrydį Pagriaumėlės kaime (Rokiškio raj.). Renginys Obelių krašte buvo skirtas ir dvasiniam augimui, ir tikinčiųjų tarpusavio bendrystei.

Jie pasirinko laisvę...

Lietuvos Respublikos Seimo skaitykla parengė virtualią parodą, skirtą Medininkų tragedijos 30-osioms metinėms pažymėti.