Penkeri metai – 5 geri darbai

Šiuolaikinės kriškčioniškos muzikos radijo stotis XFM švenčia jau 5-ąjį gimtadienį! Projektas, prasidėjęs nuo kelių žmonių širdyse užsidegusios kibirkštėlės muzikai, kuri neštų Gerąją žinią, kalbėtų apie tikrąsias žmogiškas verybes, padėtų atsistoti kluptelėjus gyvenimo sunkumuose,tapo realybe ir Lietuvoje.

Transworld radio (TWR) organizacijos įkvėptas ir nuolatinių ištikimų rėmėjų dėka, Radijas gyvenimui šiandien girdimas net šešiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Kėdainiuose, Biržuose. O visai netrukus,  dar šį mėnesį, radijo bangomis XFM bus pasiekiamas ir šiauliečiams.

Eterio programos direktorė Ignė Lembutytė dalinosi, kad su radijo komanda nutarė kiek kitaip paminėti dar gana kuklų XFM jubiliejų:

„XFM eteryje raginame žmones atverti savo širdis ir pastebėti aplink esančius, parodyti meilę, ištiesti pagalbos ranką, tad gimtadienio proga nusprendėme, kad patys ne tik kalbėsime ir raginsime, o kaip radijo stotis, kaip radijo komanda atliksime 5 gražias iniciatyvas . Penkeri metai – penki gražūs darbai. Kartais, kad vyktų didingi dalykai užtenka tik didelio noro, ir šiek tiek išlįsti iš komforto zonos. Viliamės, kad galbūt kas nors kitas paseks mūsų pavyzdžiu ir tai nuvilnys kaip graži socialinė banga.“

Radijo komanda kviečia visus ne tik švęsti gimtadienį kartu, bet ir  XFM radijos stoties Facebook paskyroje siūlyti, kokius gražius darbus jie galėtų padaryti kitai, jūsų mėgstamai, gėrį kuriančiai organzicijai, kilniam projektui, ar tiesiog žmonėms, kuriems yra reikalingas dėmesys ir pagalba.

Radijo stoties generalinis direktorius Remigijus Jucevičius džiaugiasi, kad geriausias gimtadienio gestas yra atviros žmonių širdys:

„Norisi dėkoti daugybei žmonių už jų atviras širdis, maldas, savanorystę. Tai yra geriausia gimtadienio dovana mūsų komandai. Radijas išsilaikomas iš klausytojų aukų, tad kiekvienas palaiminimas mums be galo svarbus. Viliuosi, kad mes, kaip tauta, pastebėsime tikrai vertus dėmesio projektus ir jausime atsakomybę prie jų prisidėti. Kartais tenka mokytis būti dosniais, šios savybės lietuvių tautoje dar šiek tiek trūksta.“

Radijo programoje galite girdėti ne tik šiuolaikinę krikščionišką muziką, bet ir per 20 įvairaus pobūdžio laidų: apie sveikatą, kultūrą, kiną, knygas, porų santykius, lyderystę. Taip pat transliuojami projektai skirti aplink save pastebėti pozityvias istorijas, gilinti tikėjimą, ugdyti pilietiškumą ir patriotiškumą.

XFM galite klausytis Vilniuje 104.7, Kaune 88.1, Klaipėdoje 91.4, Šiauliuose 102.5, Panevėžyje 106.9, Kėdainiuose 106.1, Biržuose 88.5 megahercų dažniais ir internetu www.xfm.lt.

 

 

P. S. evangelija.lt komanda taip pat prisideda prie sveikinimų su gražia sukaktimi. Pasiekėte mokyklinį amžių, kolegos! Taip ir toliau!

 

 

XFM informacija

 

 

Bendrinti: