Titulinis / Naujienos / Renginiai ir skelbimai

Lyrinis Atminties ir vilties vakaras Utenoje

2019 m. spalio 31 d., ketvirtadienį, 19:00–21:00 val. Utenos kultūros centras kviečia į lyrinį Atminties ir vilties vakarą, kuriame susipina muzika, šokis ir poezija. Tai netektį išgyvenančio žmogaus naktis ir prabudimas naujam susitikimui, naujam santykiui su Esančiuoju čia ir dabar.

Jubiliejinė Pasaulinė lyderystės konferencija

Šiais metais Pasaulinė lyderystės konferencija Lietuvoje švenčia savo 10-ąjį susitikimą su mūsų šalies žmonėmis. Ta proga net dvi dienas lapkričio 22 – 23 d. Vilniuje, Siemens arenoje išskirtinė galimybė išgirsti pasaulinio lygio pranešėjus.

Paskaita „Islamas šiandieninėse musulmonų visuomenėse“

Apie islamo religingumo formas ir religijos vietą šiandieninių musulmonų kasdieniame gyvenime kalbės VDU profesorius, religijotyrininkas ir islamo tyrinėtojas Egdūnas Račius.Paskaita-diskusija vyks rugsėjo 26 d. (ketvirtadienį) 18 val. Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčioje Pylimo g. 18.

Kviečiame į koncertą „Muzika sielai“

2019 m. rugsėjo 12 d. 18.30 val. Vilniaus evangelinėje bažnyčioje (Bitėnų g. 2C) jūsų laukia pažintis su pianiste iš Suomijos Mariana Slobodeniouk. Dalyvauja dainininkė Judita Leitaitė. Skambės klasikinė ir populiarioji muzika. Įėjimas laisvas.

Vienybės šventė 2019 (REGISTRACIJA BAIGTA)

Rugpjūčio 23–25 d. kviečiame visus į Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrijos Vienybės šventę. Šventės šeimininkai – Vilniaus evangelinė bažnyčia (Bitėnų g. 2C, Vilnius).