Titulinis / Jauniems

Pamilti Dievą padedant muzikai

Kaunietė atlikėja Gabrielė Gvazdikaitė krikščioniškos muzikos pasaulyje Lietuvoje debiutavo 2017 metais albumu „Tu mane sukūrei“.

Priklausomybės apie kurias nepagalvojame

XFM radijo stoties laidoje „Jaunimui X“ svečiavosi suaugusių ir paauglių psichologas Dimitrijus Škulis. Laidoje svečias dalinosi mintimis ir įžvalgomis susijusiomis su šių dienų jaunimo problemų aktualijomis: priklausomybėmis ir kitais sunkumais.

Iššūkis išlikti

Vasara prabėgo greit ir baigėsi netikėtai. Kažkuriuo vasaros metu atrodė, kad jos tiek daug. Bet rugpjūčio pabaigoje su siaubu suvokėme, kad viskas, kas gera, turi savo pabaigą. Vis dėlto kiekviena pabaiga – tai kažko naujo pradžia.

NUTEKI misija – evangelizuoti jaunimą

XFM radijo stoties laidoje „Jaunimui X“ viešėjo krikščioniško progresyvaus roko grupės NUTEKI vokalistas ir lyderis iš Baltarusijos Miša.

Tėčio garažas 2018! (galerija)

Neieškokite Tėčio garažo savo namų kieme – gal ir rasite, bet ne tą... Krikščioniškas jaunimo sąskrydis „Tėčio garažas“ jau ne pirmus metus vyksta Marijampolės apskr., Kalvarijos raj, Jurgežerių kaime.

Jaunimo sąskrydis „Tėčio garažas 2018“

Tėčio garažas 24/7 – tai krikščioniškas jaunimo sąskrydis, kurio tikslas skatinti jaunus žmones labiau pažinti Kristų, kelti klausimus apie tikėjimą, stiprinti draugystę, mokytis ir patirti daug nepamirštamų akimirkų.

Dar viena Pašvaistė Panevėžyje

Panevėžio evangelinė bažnyčia birželio 8 d. 18.30 val. kviečia jaunimą į krikščionišką Dievo šlovinimo vakarą su giesmėmis, maldomis, Biblijos skaitiniais bei mokymais. Pasigriebk draugą ir ateik!

Netikėtai pasibaigusi istorija

Perskaičius tokį pavadinimą, imi įsivaizduoti įvairias didvyriškas istorijas. Kažkas netikėtai liko gyvas, o gal ką nors išgelbėjo, kai jau nebebuvo vilties išgyventi. Bet kad ir kaip ten būtų, žodis netikėtai mums asocijuojasi su laiminga pabaiga. Tačiau mano pasakojimas bus truputėlį kitoks.