SVARBU: informacija apie pamaldas ir maldas Bendrijoje (ATNAUJINTA 03-23)

Brangieji, dėl griežtų karantino priemonių kviečiame NESIRINKTI pamaldoms Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrijos bendruomenėse, bet stebėti jas namuose. Karantino metu taip pat NEVYKS namų grupelės ir bendros maldos, kuriose tikintieji dalyvautų fiziškai.

Visgi tai nereiškia, kad bendruomeninis gyvenimas mūsų bažnyčiose sustos. Priešingai, tikime ir viliamės, kad ši sudėtinga situacija paskatins kiekvieną dar labiau glaustis prie Viešpaties, suvokti didžią Jo meilę ir visagalybę negandų dienomis, sutelks bendruomenes maldoje, mokys patarnauti vieni kitiems, dar kartą pasverti savo vertybes.

Peržvelkite visą straipsniuką, nes jame pateikiama informacijos apie konkrečius regionus ir bažnyčias – galbūt rasite tai, kas aktualu jums. INFORMACIJA ATNAUJINAMA.

Primename, kad didžiųjų miestų bendruomenių sekmadienio pamaldos transliuojamos tiesiogiai. Jeigu esate mažesnio miestelio bendruomenės narys, dėl pamaldų transliacijos ar peržiūrų kreipkitės į savo bendruomenės vyresnįjį. Išlaikydami fizinį atstumą, išlikime paslaugūs vieni kitiems – dalykimės žodžiu, pagalba informacija.

VILNIAUS EVANGELINĖS BAŽNYČIOS pamaldos tiesiogiai transliuojamos bažnyčios interneto svetainėje, bažnyčios „Facebook“ puslapyje ir „YuoTube“ kanalu sekmadieniais 11.00 val.

KAUNO EVANGELINĖS BAŽNYČIOS pamaldos tiesiogiai transliuojamos bažnyčios „Facebook“ puslapyje sekmadieniais 11.00 val.

PANEVĖŽIO EVANGELINĖS BAŽNYČIOS pamaldos tiesiogiai transliuojamos bažnyčios „Facebook“ puslapyje sekmadieniais 11.00 val.

 

Pamaldas taip pat transliuoja

NAUJOSIOS AKMENĖS EVANGELIKŲ BAŽNYČIA savo „Facebook“ puslapyje.

UKMERGĖS KRIKŠČIONIŲ EVANGELIKŲ BAŽNYČIA bendruomenės „Facebook“ puslapyje sekmadieniais 11 val.

***

MALDOS LEBB BENDRIJOJE

Raginame būti jautriems ir jums patogiu metu jungties prie bendrų maldų.

 

Visos LEBB bendrijos maldos

Visus brolius ir seseris kviečiame melstis užtariant pandemijos drebinamą pasaulį ir savo šalį, o taip pat, iškilus poreikiui, padėti vieni kitiems.

Kai Tu pasakei: „Ieškokite mano veido!“, mano širdis Tau atsakė: „Tavo veido, Viešpatie, aš ieškosiu“ (Ps 27, 8)

Kviečiame kiekvieną dieną nuo 13.30– 14.00 val. skirti laiko bendrai maldai. Tai pasitarnaus Viešpaties šlovei ir mūsų tarpusavio dvasinių ryšių stiprinimui. Jei turite maldos poreikių, rašykite mums maldosgrandine@gmail.com arba gedazv@gmail.com.

 

Kasdienė ekumeninė MALDA UŽ LIETUVĄ

Kviečiame visus drauge melstis už Lietuvą ir jos žmones šiuo neramiu visam pasauliui laiku. Susijunkime visi kartu kiekvieną vakarą 19.05 val. širdimis, mintimis ir protu, kreipdamiesi į Viešpatį šiais žodžiais:

TĖVE MŪSŲ, kuris esi danguje,
teesie šventas Tavo vardas,
teateinie Tavo karalystė,
teesie Tavo valia
kaip danguje, taip ir žemėje.
Kasdienės mūsų duonos duok mums šiandien
ir atleisk mums mūsų kaltes,
kaip ir mes atleidžiame savo kaltininkams.
Ir neleisk mūsų gundyti,
bet gelbėk mus nuo pikto.
Nes Tavo yra karalystė, galybė ir garbė per amžius.

Amen.

Šia malda ragina melstis Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrija, Miesto bažnyčia, Gerosios naujienos centras, baptistų bažnyčios ir kitos evangelinės bendruomenės bei organizacijos. Daugiau informacijas rasite čia.

 

Aukštaitijos regiono bažnyčios raginamos melstis

Aukštaitijos bendruomenių tikintieji raginami melstis dėl esamos padėties bažnyčiose, Lietuvoje ir pasaulyje.

Maldos vyks nuo 21.00 iki 21.05 val. kiekvieną dieną, kol grėsmės ims slūgti.

Melskimės bent 5 minutes, kas norės, galės ir ilgiau.

Aukštaitijos regiono vadovas
Pastorius Darius Aškinis

 

***

PAPILDOMA INFORMACIJA APIE ATSKIRAS BENDRUOMENES

 

Vilniaus evangelinė bažnyčia

Vilniaus evangelinės bažnyčios pamaldos tiesiogiai transliuojamos bažnyčios interneto svetainėje, bažnyčios „Facebook“ puslapyje ir „YuoTube“ kanalu sekmadieniais 11.00 val.

Ketvirtadienio malda Vilniaus evangelinės bažnyčios patalpose nevyks. Melskimės namuose. Jei turite maldos poreikių, rašykite mums maldosgrandine@gmail.com arba gedazv@gmail.com.

Vilniaus evangelinė bažnyčia ragina mainytis pagalba – ją teikti ir gauti: padėti nusipirkti ir atvežti produktų, būtinų vaistų arba tiesiog pasikalbėti, tai irgi gali būti puikus patarnavimas. Visi, kuriems reikia tokios pagalbos, gali kreiptis į bažnyčios administraciją el. paštu vilnius.evangelija@gmail.com arba skambinti tel. 8 614 30778. Taip pat turėtų kreiptis tie, kurie norėtų patarnauti minėtais būdais – atvežti produktų, vaistų, pasikalbėti, bažnyčios administracija koordinuos poreikius ir patarnavimus.

Virtualios bendravimo priemonės karantino metu – „Skype“ ir internetinių susitikimų programėlė „Zoom“ (https://zoom.us/download). Tai puikus būdas neprarasti tarpusavio ryšio tarnautojams, namų grupelių nariams ir visiems aktyviems, bendraujantiems broliams ir sesėms nesusitinkant fiziškai.

Bažnyčia kviečia jungtis prie visuomeninės koordinuotos savanorystės iniciatyvos stipruskartu.lt. Tai platforma, kuri suteikia galimybę kreiptis pagalbos turintiems poreikių, taip pat registruotis savanorystei.

Išsamesnė informacija pateikta pastoriaus Dariaus Širvio pranešime per kovo 22 d. pamaldų transliaciją (nuo 1 val. 17 min.):

Norintys paremti bažnyčią gali tai padaryti pervesdami auką elektroniniu būdu: Vilniaus evangelinė bažnyčia
A/s LT767044060001180481
AB SEB bankas

 

Kauno evangelinė bažnyčia

Bažnyčios pamaldos tiesiogiai transliuojamos bažnyčios „Facebook“ puslapyje sekmadieniais 11.00 val.

Bendruomenė taip pat praneša, kad trečiadieniais bendros maldos susitikimų bažnyčios raštinėje nebus ir ragina melstis namuose. Kiekvienu metu melskitės Dvasioje visokeriopomis maldomis ir prašymais... (Ef 6:18)

Norintys gali paremti bažnyčią pervesdami auką elektroniniu būdu:

Kauno evangelinė bažnyčia

AB Swedbank

LT677300010002258077

 

Pastoriaus Gabrieliaus Lukošiaus kreipimasis:

 

Panevėžio evangelinė bažnyčia – maldos ir patarnavimai

Pamaldos tiesiogiai transliuojamos transliuojamos Panevėžio evangelinės bažnyčios „Facebook“ puslapyje sekmadieniais 11.00 val.

Bendruomenė raginama jungtis maldai per programėlę Zoom. Daugiau informacijos Panevėžio evangelinės bažnyčios „Facebook“ puslapyje.

Norime būti tarnaujančia bendruomene, todėl kreipiamės į Jus, jei jums reikalinga pagalba nusiperkant vaistus ar maisto produktus, mes norėtume pasitarnauti Jums ir pasakyti, kad nesate vieni. RAŠYKITE MUMS ŽINUTĘ!

Jei jums negalioja saviizoliacija ir jaučiatės gerai, kad galėtumėte padėti tiems, kam pagalba yra reikalinga, taip pat PRANEŠKITE APIE TAI ŽINUTE.

Primename, kad suteikiant pagalbą privalu laikytis LR SAM teikiamų rekomendacijų laikantis higienos normų, atstumo išlaikymo ir nekontaktavimo.

Norintys gali paremti bažnyčią pervesdami auką elektroniniu būdu:

Panevėžio evangelinė bažnyčia

LT15 7044 0600 0278 3146

AB SEB bankas

 

Panevėžio evangelinės bažnyčios pastoriaus Ramūno Juknos pranešimas apie bendrų tarnavimų atšaukimą, namų grupeles ir patarnavimą vieni kitiems:

 

Ukmergės krikščionių evangelikų bažnyčia

Pamaldos transliuojamos bendruomenės „Facebook“ puslapyje sekmadieniais 11 val.

Bendruomenė kasdien 19 val. ir 21 val. kviečia jungtis bendrai maldai už esamą situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, užtarti ir melstis sergančiuosius, medicinos darbuotojus, kurie bendrauja su ligoniais, pardavėjus, vaistininkus, degalinių operatorius ir visus kitus, kurie dirba ir patiria didesnį riziką. Skelbkime Jėzaus kraują ant visų žmonių Lietuvoje ir kitose šalyse. Užtarkime vieni kitus.

Jonavos krikščionių evangelikų bažnyčia

Bažnyčia ragina stebėti informaciją, skelbiamą bendruomenės „Facebook“ puslapyje, kuriame taip pat bendrinamos Vilniaus evangelinės bažnyčios ir Kauno evangelinės bažnyčios pamaldų transliacijos.

Bendruomenė virtualiai buriasi maldai kiekvieną vakarą 21 val.

Norintys gali paremti bažnyčią, pervesdami auką elektroniniu būdu:

Jonavos krikščionių evangelikų bažnyčia
A. s. LT89 7300 0100 8357 6176

Paskirtis: AUKA

Bendrinti: