Titulinis / Tikėjimas ir mokinystė / Bažnyčia, visuomenė ir kultūra

Donald B. Kraybill „ Karalystė aukštyn kojom“

Ši, didelio populiarumo susilaukusi, Donaldo B. Kraybillo knyga Jungtinėse Amerikos Valstijose pakartotinai išleista 25 kartus. Joje autorius išsamiai gvildena Jėzaus karalystės aukštyn kojom temą.

Apie krikščionybę šiuolaikinėje literatūroje

Radijo stoties XFM laidoje „Po knygos viršeliu“ aptarta mokslininkų Dalios Čiočytės, Astos Gustaitienės, Dalios Jakaitės, Marijaus Šidlausko monografija „Krikščionybė ir šiuolaikinė lietuvių literatūra“, kurią 2018 metais išleido Vilniaus universiteto leidykla.

Kaip žmogus, esu laimingas

Pokalbis su Jonu GRUNDA, ,,Skaptuko“ galerijos savininku, skulptoriumi, gimusiu ir dabar tebegyvenančiu ir kuriančiu Ignalinoje.

Kas yra žmogus?

Minint Holokaustą neretai tenka išgirsti ir skaityti išsireiškimą, jog įvykę dalykai yra „sveiku protu nesuvokiami“ ir "nežmoniški".

Pasaka apie mokytoją

Vieną kartą gyveno Mokytoja. Kiekvieną rytą, nešina sąsiuviniais ir vadovėliais, troleibusu ji skubėdavo į darbą. Nešulys būdavo labai sunkus, daug sunkesnis už pieną, duoną, skalbimo miltelius ar kitus įprastus pirkinius – ne juokai su savim neštis Homerą, Šekspyrą, Maironį...

Nabeel Qureshi. Ieškojau Alacho, suradau Jėzų

Gegužę įpusėjo ramadanas – musulmonų šventasis mėnuo, per kurį pamaldūs musulmonai nuo saulėtekio iki saulėlydžio susilaiko nuo maisto, skiria laiko religiniams apmąstymams, maldai ir geriems darbams.

Nauja knyga „Milžinų nugalėtojai“

Leidykla „Upė“ išleido jau antrą misionieriaus Leif Hetland knygą, kuri vadinasi „Milžinų nugalėtojai“. Raginame naujomis akimis pažvelgti į pasakojimą apie Dovydą ir Galijotą, mokytis konkrečių kovos taisyklių ir praktiškai pritaikyti principus kasdieniame gyvenime.

Teisumo karalius

Ištraukos iš 2004 m. teksto – „Bibliniai principai, apibūdinantys valstybės vadovą. 15 tezių apie Prezidento rinkimą“