Albumas „Flute Sounds from Heaven“ – ramybės oazė skubančiai visuomenei

 

Jaunosios kartos kompozitorius, fleitistas ir pianistas iš Kauno, Paulius Berūkštis, išleido debiutinį albumą „Flute Sounds from Heaven“. Tai minimalistinis soaking worship stiliaus albumas, kuriame skamba tik klavišiniai ir fleita. Albume įrašyti devyni autoriniai Pauliaus Berūkščio kūriniai ir kelios žinomos krikščionių autorių instrumentinės giesmių versijos - Michael W. Smith „Agnus Dei“, Matt Redman „10 000 reasons“ ir Chris Falson „All Honor“.

„Jeigu apsidairysime aplinkui pamatysime milžinišku greičiu skubančią ir savo rūpesčių gausoje paskendusią visuomenę. Šiandien yra tiek daug žmonių, kurie gyvena nesibaigiančiame strese ir niekaip negali atrasti tikro poilsio savo sielai. Albumo „Flute Sounds from Heaven“ pagrindinė žinia, jog iš tiesų egzistuoja dangiška ramybė, kurios reikia kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, lyties, socialinės padėties ar laikmečio, kuriame jis gyvena. Tikra ramybė yra reikalinga kiekvienai gyvai sielai. Todėl trokštu, kad Dievo ramybė, kuri pranoksta bet kokį supratimą, apgaubtų klausytojų mintis ir širdis“, – dalinasi Paulius.

Paulius Berūkštis gimė 1983 metais Kaune. Fleita pradėjo groti nuo 9 metų A.Kačanausko muzikos mokykloje. 1999 m. tapo J. Pakalnio respublikinio konkurso laureatu. 2004 metais baigė J. Gruodžio konservatoriją. 2004-2010 m. mokėsi Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, kur dėstytojo L.Čiapo klasėje baigė magistrantūros studijas. Nuo 2006 iki 2012 metų dirbo fleitos mokytoju Kėdainių muzikos mokykloje, o nuo 2012 metų dirba fleitos mokytoju Kauno 1-ojoje ir Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklose 
Paulius daugiau nei dešimt metų groja ir vadovauja Kauno Krikščionių Bažnyčios šlovinimo grupei, dažnai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose drauge su Arvydu Joffe, Gabriele Gvazdikaite bei kitais muzikantais. 

Pauliaus Berūkščio albumo „Flute Sounds from Heaven“ pristatymas įvyko lapkričio 23 dieną Pasaulinės Lyderystės Konferencijos metu Siemens arenoje, Vilniuje. Renginio metu buvo galima įsigyti debiutinio albumo kompaktinę plokštelę. 
Albumą „Flute sounds from Heaven“ išleido VšĮ „Prabudimo orkestras“. Albumo išleidimui buvo gauta parama iš LATGA Kūrybinės veiklos fondo. 

„Flute Sounds from Heaven“ muzikines interneto platformas Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer, Google Play Music, Shazam ir kt. pasiekė lapkričio 22dieną, o dabar šio albumo nemokamai galite klausytis lietuviškos muzikos portale Pakartot.lt https://www.pakartot.lt/album/flute-sounds-from-heaven

http://www.orkestras.org/

Bendrinti: