Titulinis / Tikėjimas ir mokinystė / Tikėjimas ir mokinystė

Bažnyčia Kristaus akimis

Tai, kaip mes mąstome ir kokius jausmus puoselėjame bažnyčiai, parodo kiek mes tikrai pažįstame Kristaus širdį.
Kai pirmą kartą išgirdome Evangeliją, daugeliui iš mūsų galbūt nesąmoningai buvo pasakyta, jog Evangelija kalba apie mus: Jėzus atėjo ir mirė už tave, kad išgelbėtų tave iš tavo nuodėmių, jog tu galėtum keliauti į dangų.

Puoselėjant romumą pykčio amžiuje

Mes gyvename pykčio amžiuje: pyktis įsiplieskia viešose diskusijose, griauna šeimas, iškreipia net bažnyčios liudijimą pasauliui... Dar visai neseniai negebėjimas kontroliuoti savo pykčio buvo gan retas ir išskirtinis reiškinys, iš kurio galėjome tik pasijuokti...

Kaip man žinoti, ar aš esu išrinktas?

NATHAN W. BINGHAM: Aš esu Ligonier Ministries būstinėje su vyriausiuoju Ligonier leidybininku bei vienu iš mūsų dėstytojų dr. Burk Parsons. Dr. Parsons’ai, kaip man žinoti, ar aš esu išrinktas?
Dr. BURK PARSONS: Taigi, paprastas atsakymas į šį klausimą yra Tikėk Viešpačiu Jėzumi Kristumi ir būsi išgelbėtas.

Kai kalbame apie Dievą be religijos

Prieš 75 metus, 1945 04 09, buvo nacių pakartas D. Bonhoefferis.
D.Bonhoefferis (1906–1945) buvo vienas įtakingiausių 20 a. vokiečių evangelikų teologų. Dėl dalyvavimo Išpažįstančiosios bažnyčios (Bekennende Kirche) veikloje bei pasipriešinimo Hitleriui nacionalsocialistų buvo nubaustas uždraudžiant raštu ir žodžiu skleisti savo idėjas, o 1943 balandį suimtas.

Aštuonios pamokos koronaviruso grėsmės akivaizdoje

Šį rytą Neapolyje, trečiame pagal dydį Italijos mieste, buvo įvestas karantinas (straipsnis pasirodė kovo 11 d. – red. past.). Susibūrimai, įskaitant pamaldas, uždrausti. Vestuvės, laidotuvės ir krikštynos atšauktos. Visos mokyklos ir kino teatrai, muziejai ir sporto klubai – uždaryti.

5 neteisingi mitai apie pinigus

Jau kelerius metu esu finansų patarėjas bažnyčioje, tad teko susidurti su įvairiomis finansinėmis situacijomis. Pastebėjau, kad vieni žmonės finansinėms operacijoms skiria per mažai dėmesio, kiti per daug. Vieni planuoja biudžetą, taupo, kiti – ne. Vieni duoda dosniai, kiti – šykšti.

Ką patarčiau sau, jei man vėl būtų dvidešimt metų

Tu nori pritapti, įsitvirtinti ir nori, kad tai matytų kiti.
Galvoji, kad gyvenimas pasiseks, jei dirbsi geidžiamą darbą dangoraižyje miesto centre. Tikiesi susirasti dievotą gyvenimo partnerį, apdovanotą humoro jausmu – tinkamą antraplanį aktorių kruopščiai sudėliotame plane.

Dievo Avinėlis: Kūdikis mums gimęs, Sūnus mums duotas

Prieš keletą metų panorau nutapyti kūdikėlio Jėzaus gimimo sceną. Tas užmojis kėlė šiek tiek baimės, bet vis tiek ryžausi. Logiškiausia man pasirodė pradėti nuo išsamaus tyrimo, todėl pirmiausia atsiverčiau Evangeliją pagal Luką: „[Marija] suvystė jį [kūdikį Jėzų] vystyklais ir paguldė ėdžiose, nes jiems nebuvo vietos užeigoje“ (Lk 2, 7).

Dėkingumas neįmanomas?

Vienoje iš tinklalapyje YouTube publikuojamų ištraukų parodomas Conano O'Brieno šou „Viskas nuostabu, bet niekas nesidžiaugia“ su komiku C. K. Louisu.