Leidykla TIESOS ŽODIS


Leidykla TIESOS ŽODIS veikia prie Šiaulių TIESOS ŽODŽIO bažnyčios nuo 1993 m. Leidykla yra išleidusi nemažai evangelinės Lietuvos ir užsienio autorių literatūros, tarp jų moterims bei šeimai skirtų leidinių. Šiuo metu spaudai ruošiama Anželikos Krikštaponienės knyga „Moteris – ganytoja?“

_____________________________________________________________________________________________________________

MOTERIS – GANYTOJA?
Moterų pastoracinės tarnystės raida ir perspektyvos Lietuvos evangelinėse bažnyčiose (
RUOŠIAMA SPAUDAI)
Anželika Krikštaponienė

Knygos „Moteris – ganytoja“ pagrindą sudaro tiriamasis darbas. Nors knyga akademinio pobūdžio, ji parašyta nesudėtinga kalba, todėl suprantama ir naudinga kiekvienam moterų pastoracijos klausimu besidominčiam skaitytojui.

Knygoje siekiama pristatyti šiandien bažnyčioje vyraujančius du biblinius-teologinius požiūrius – egalitarinį (pasisakantį už moterų, kaip bažnyčios pastorių, vaidmenį) bei komplementarinį (pasisakantį prieš moterų pastoracinę tarnystę) – ir pritaikyti juos Lietuvos evangelinių bažnyčių kontekste.

Ruošiamu leidiniu norima ne tik suteikti žinių, bet ir bažnyčiose bei visuomenėje paskatinti diskusiją šiuo vis dar prieštaringai vertinamu moters, kaip bažnyčios pastorės vaidmens, klausimu.

Plačiau apie knygą.

Sugautas laisvei
Ernie Hollands
2003 m.

Neįtikėtinai įdomus autobiografinis pasakojimas apie žmogų, kuris daugybę kartų bėgo iš kalėjimo ir vėl ten pakliūdavo. Tai istorija apie begalinę Jėzaus meilę…

„Kiekvieną kartą klausydamasis Ernio Holandso istorijos žaviuosi Jėzaus malone, kuri žmogų pakėlė iš už grotų ir išaukštino. Patariu jums - jei neturite laiko, net nepradėkite skaityti, nes pradėję skaityti negalėsite sustoti, kol pabaigsite.“
John Wesley White,
Filosofijos mokslų daktaras

Gyvenimas ant bedugnės krašto
Džeimsas Dobsonas
2001 m.


„Akimirksniui praėjus, - sako dr. Dž. Dobsonas, - naujos kartos pečius užguls atsakomybės ir vadovavimo našta. Ji bus tas garvežys, kuris temps visos žmonijos traukinį į priekį.
Ar jauni žmonės pasiruošę priimti šį iššūkį?“
Vienas žymiausių JAV krikščioniškų šeimos psichologų dr. Dobsonas atvirai kalba 16 - 26 m. jaunuoliams apie profesijos pasirinkimą, santuoką, pinigus, valdžią ir kitus svarbius pasirinkimus, kurie nulemia žmogaus gyvenimą.
„Gyvenimas ant bedugnės krašto“ — tai knyga, patarianti jauniems žmonėms teisingai pasirinkti, mokanti kontroliuoti savo gyvenimą ir pažvelgti į prasmingą ateitį.

Jis palietė mane
Benis Hinas
2000 m.

Benio Hino autobiografija Jis palietė mane jus įkvėps. Joje atskleidžiama tai, kas gali įvykti, jei žmogus kasdien patiki save Šventajai Dvasiai.
Skaitydami jūs nukeliausite į Jafą Izraelyje ir sužinosite apie įvykius, suformavusius vyriausio graikų bei armėnų šeimos, auginančios aštuonis vaikus, sūnaus Benedikto gyvenimą. Jūs taip pat perskaitysite apie nesantaiką, kilusią Hinų šeimoje, kai jiems apsigyvenus Kanadoje dramatiški Benio dvasiniai patyrimai pakeitė jo gyvenimą.
Kelionė iš mažos bažnytėlės Ošavoje, Ontario valstijoje, į didžiausius pasaulio stadionus sušildyta meilės, šypsenos ir ašarų. tai – stebuklų istorija.

Gražiausias iš visų žmonių
Anželika Krikštaponienė
2000 m.

„Šioje knygoje norėjau papasakoti apie Gražiausią žemėje žmogų – Jėzų. Jei tu ieškai taurumo – štai tas Tauriausias – glauskis prie Jo. Jei tu ieškai prasmės ir tikslo – štai didžiausia prasmė – pažinti Dievą. Jei tu ieškai šilumos, grožio, jaukumo, glauskis prie tikrosios meilės versmės.
Viliuosi, kad skaitydamas šią knygą iš naujo susižavėsi Kūrėju. Jis toks gražus ir neišsemiamas!“
Autorė

Образ современной женщины
Анжелика Крикштапониене
1999 г.

Это очень целостная и последовательная книга, написанная на одном вдохновении. Меня удивило, что автор, будучи такой молодой, говорит о семейных вопросах, ответ на которые я нашла только после долгих исканий. Таких книг очень мало, думаю, ее должны прочитать как женщины, так и мужчины.
Нийоле Иванаускене, пастор церкви Евангелия города Клайпеда

Pasiruošimas brendimui
Džeimsas Dobsonas
1998 m.

Geriau pasiruošti, nei po to taisyti klaidas.
Ką jūs pasakytumėte jaunuoliui, kuris pasiruošęs įeiti į neramius paauglystės metus? Vienas geriausių Amerikos šeimos psichologų daktaras Džeimsas Dobsonas žino, kaip tiesiai ir nuoširdžiai kalbėti paaugliams juos labiausiai jaudinančiais klausimais...

Krikščioniška šeima
Rikas ir Betė Strombekai
1998 m.

Krikščioniška šeima yra sąjunga tarp vyro ir žmonos. Tai – pasiryžimas mylėti ir paklusti vienas kitam visą gyvenimą.
Kaip puoselėti meilę ir pagarbą vienas kitam? Kaip išsaugoti sveiką šeimą? Kaip išauginti ir išauklėti vaikus? Į šiuos klausimus siekia atsakyti knygos autoriai.

Vaikai – palaiminimas ar prakeikimas?
Rikas ir Betė Strombekai
1996 m.

Daugelis tėvų susiduria su problema – ką daryti, kai vaikai neklauso: bausti ar nusileisti?
Priekaištauti ar nekreipti dėmesio?
Pasmerkti ar suteikti galimybę pasitaisyti?
Ši knyga – jūsų patarėja vaikų auklėjime.

Jei nori būti Dievo moteris
Betė Strombek
1996 m.

„Yra tiek darbo, kurį reikia padaryti. Dievas šaukia ir naudoja moteris, kurios nesiblaško, bet tiki. Jis ieško tų, kurios gyvens krikščioniškais principais, ir tų, kurių tikėjimas bus paveikus. Ar būsite didi Dievo moteris?“ – klausia knygos autorė Betė Strombek. Tai iššūkis jums, moterys.

Kalno pamokslas
Anželika Krikštaponienė
1995 m.

„Kalno pamokslas“ — tai krikščionio abėcėlė, Dievo karalystės pažinimo pradžia. Kiekvienam vaikui reikia išmokti raidyną, paprastą ABC, tik paskui jis pradės skaityti ir mokytis įvairiausių mokslų. Taip ir kiekvienam tikinčiajam reikalingas pradžiamokslis, kuris padėtų jam įeiti į nuostabų Dievo pasaulio pažinimą.

Apie Dešimt Dievo įsakymų
Anželika Krikštaponienė
2008 m.
Kopaktinis diskas

Pamokslų ciklas apie Dešimt Dievo įsakymų.

 

Krikščionis, šeima, bažnyčia ir visuomenė – tarpusavio sąveika
Anželika Krikštaponienė
2007 m.
Kompaktinis diskas

Pamokslų ciklas.

 

 

Bendrinti: