Palapinių šventės „Reformuok'is“ įspūdžiai (galerija)

Liepos 21–23 dienomis Kauno bažnyčia „Tikėjimo žodis“ kvietė į palapinių šventę „Reformuok'is“. Smagu, kad į Prienų raj. esančią Šaltupio sodybą susirinko per 100 tikinčiųjų. Žinoma, daugiausiai buvo kauniečių, bet atvyko ir kėdainiškių, raseiniškių, alytiškių...

Visi smagiai leidome laiką, džiaugėmės puikiu oru, šauniai organizuota veikla, skambėjusiu Dievo žodžiu, atokvėpio minutėmis, pirtimi ir, žinoma, bendryste. Dar penktadienio vakarą pastoriaus Gabrieliaus Lukošiaus paminėtos Šventojo Rašto vietos kreipė mūsų žvilgsnius į Viešpatį, tikintis iš Jo ateinančios atgaivos, iš Aukštybių ateinančių pokyčių. Ir sekmadienį skambėjęs pamokslas, remiantis Evangelijos pagal Luką 13 skyriumi, ragino ne vertinti ir teisti kitus, bet žvelgti į save ir, pamačius savo vargą, kelti akis į Jį. Pastorius kvietė žvelgti į Viešpatį ne kaip į piktą sodininką, kuris nori iškirsti vaisiaus nenešantį medį, bet kaip į mylintį ir rūpestingą Šeimininką, kuris duoda laiko ir įkvepia keistis.

Smagu, kad savo gyvenimą keisti, patikint jį Viešpačiui, ir savo apsisprendimą užtvirtinti krikštijantis vandenyje nusprendė 3 vaikinai ir 1 mergina. Gera matyti, kad jaunuoliai sąmoningai renkasi sekti Viešpačiu.

Visgi turbūt geriausiai apie šventę gali papasakoti ten dalyvavusieji, tad siūlome paskaityti jų atsiliepimus.

Pranas ir Zenė (Kaunas): Palapinių šventėje dalyvavome pirmą kartą. Daug metų draugė kvietė, bet tik dabar išsiruošėme. Labai patiko, kad buvo ką veikti ne tik jaunimui, bet ir senjorams, patiko pabendrauti grupelėse. Džiaugiamės ir dėkojame organizatoriams – tikrai daug darbo įdėta. Linkime, kad jie ir toliau organizuotų renginius ir jiems gerai sektųsi.

Patiko ir aplinka – daug gėlių, žalumos, yra kur pasėdėti, pasikalbėti... Bažnyčioje po susirinkimo visi greitai išsibėgiojame, o čia galėjome ramiai pasėdėti, pabendrauti... Džiaugiamės, kad ir oras buvo puikus. Smagu, kad dalyvauja ir žmonių iš kitų mūsų bendrijos miestų, bet norėtųsi, kad tokioje šventėje dalyvautų ir dar kuri nors Kauno evangelinė bažnyčia – būtų malonu susipažinti su kitų bažnyčių žmonėmis.

Jurgita ir Rolandas (Kėdainiai): Palapinių šventėje dalyvaujame jau ne pirmus metus. Šventė patiko: jei norėjai, ką nors veikti, galėjai veikti, jei nieko nenorėjai, galėjai tiesiog ilsėtis, bendrauti... Buvo smagu rytais daryti mankštą, bendrauti...

Viskas tikrai gerai apgalvota, gražiai suruošta. Kiekvienas pagal savo poreikius ir norus galėjo rasti ką veikti. Rytais buvo galimybių pasportuoti, vakarais – mėgautis pirties malonumais ar pasėdėti prie laužo...

Andrius (Kėdainiai): buvo įdomu pabendrauti su broliais ir sesėmis, patiko žaisti tinklinį...

Marija (Biržai–Kaunas): Susirinkome tikrai gražioje vietoje. Nors esu čia pirmą kartą, jaučiuosi gerai – žmonės labai draugiški. Buvo įdomu, kad sekmadieninis tarnavimas vyko ne įprastoje mums bažnyčioje... Gerai, kad buvo ir laisvo laiko, kurį galėjai skirti žaidimams, bendravimui... Organizacinė komanda puikiai dirba savo darbą – nėra didelių nesklandumų. Esu labai patenkinta, kad galiu čia būti – tai vienas geriausių mano savaitgalių per šį pusmetį.

Aksana (Kaunas): Man labai patiko protmūšis – aplankė azartas, sužinojome daug naujo. Labai patiko šlovinimo vakaras – šįkart jis buvo kitoks, daugiau dainuojamosios poezijos vakaras, bet Viešpats labai stiprino ir guodė... Vėlai vakare kūnas buvo kiek pavargęs, bet buvau sustiprinta ir atgaivinta... Patiko diskusijos grupelėse – kalbėjomės apie tai, kokių pokyčių norėtume savo gyvenime. Tokios diskusijos tikrai vertingos, tai gali įkvėpti pokyčiams.

Julius ir Dalė (Kaunas): Šįkart palapinių šventėje mažai palapinių. Šįmet ir mes patys atvykome be palapinės. Puiku, kad ir įvairių priemonių prigalvota, ir maistu pasirūpinta, ir vaikams patarnaujama. Atvažiavome su trim anūkais, tai mažasis ryte vis klausia, ar dar nevažiuosim namo – dar nori pabūti. Labai puikus buvo tarnavimas pagyvenusioms moterims, įdomus buvo ir paskirstymas į grupeles. Smagu buvo sutikti žmonių iš kitų miestų – taip užsimezga artimesni ryšiai.

Sveta ir Janina (Raseiniai): Labai laiminga, kad galėjau čia dalyvauti su vaikais ir mama. Šįmet iš Raseinių atvykome trys šeimos. Labai gera čia būti. Stebino organizatorių dėmesys, labai draugiška atmosfera. Kiekvieną dieną vis daugiau atsipalaiduoji ir atsiveri. Puiku, kad girdėjome ir Dievo žodį, visi drauge šlovinome Viešpatį. Patiko ir grupelės – nors kartais atrodo, kad viskas gerai ir nieko nenorėtum savo gyvenime keisti, bet visgi yra sferų, kur tų pokyčių reikia. Puikus ir šventės pavadinimas – Reformuok'is. Aš laukiu Dievo ir pokyčių, ateinančių iš Jo. Jautėme visokeriopą patarnavimą. Labai dėkingi vaikų tarnautojams, vyrukams, vakarais plakusiems skanius kokteilius... Gera grįžti namo, kur esi laukiamas ir mylimas. Būkit palaiminti!

Haris (Kaunas): šįmet gal kiek mažiau organizuota veiklų, bet labai puikus buvo laikas, kurį skyrėme bendravimui. Žmonės atsipalaidavo, šiltai, artimai bendravo.

Dominykas (Kaunas): man labiausiai patiko pūsti milžiniškus muilo burbulus, žaisti, kartu su vaikais žiūrėti filmą.

Audronė ir Marius (Kaunas): šventė puikiai organizuota, nuostabi atmosfera, puikus poilsis. Tikrai puiki dienotvarkė. Įsiminė šuns dresūros pamokėlė – bet tai tik vienas akcentas. Puiku, kad vaikai galėjo pabūti su savo bendraamžiais didelėje, uždaroje teritorijoje, be didelės tėvų kontrolės, žaisti, maudytis. Džiaugiamės, kad mūsų sūnus susidraugavo su kitais bažnyčios berniukais.

Mindaugas (Kaunas): Labai įvairios rungtys – įspūdį paliko strėlių šaudymas iš lanko, šeštadienio vakarą šauniai pasisėdėjome prie laužo, kur kepėme bulvytes, zefyriukus, du vakarus mėgavomės pirtimi – buvo įdomu išgirsti tikro pirtininko pasakojimą apie pirties kultūrą. Džiaugiamės ir atsinaujinusia Šaltupio sodyba. Klausėme puikų žodį, bendravome, žaidėme šachmatais...

Eglė (Kaunas): Graži šventė, tik palapinių mažoka... Labiausiai įspūdį paliko atsivėrimai pokalbių grupelėse metu.

Virgis (Kaunas): Kiekviena šventė turi savo spalvą, savo aplinką, temą... Bendravimas kiekvieną kartą skiriasi, tad įdomu visada. Didelį įspūdį paliko bendravimas grupelėje. Patiko ir pastoriaus pamokslas – žodis iššlukštentas. Visuomet į palapinių šventę važiuoju su lūkesčiu, kad kažką atrasiu, ir visada vis ką nors naujo ir atrandu...

Viktorija (Radviliškis–Kaunas): Palapinių šventė – ypatinga šventė. Kodėl? Tai – nuostabus bendrystės laikas kitokioje aplinkoje, bent savaitgaliui pabėgant nuo miesto šurmulio. Tai buvo puiki proga pabendrauti ne tik su jau pažįstamais žmonėmis, bet pradėti tiesti ir naujus tiltus. Iš tiesų šis savaitgalis buvo kupinas visko – tarsi graži lauko gėlių puokštė. Svarbiausia tereikėjo būti atvira širdimi, o Dievas jau buvo pasiruošęs ją pripildyti tiek geros nuotaikos, tiek visokių gražių akimirkų, naudingų minčių ir apmąstymų. Buvo gera čia būti, smagu, kad turėjom galimybę ir bent truputį patarnauti. Tikiu, jog Tėvo širdis džiaugėsi matydama mus kartu!

Bendrinti: