Studentų priėmimas į Evangelinį Biblijos institutą 2017 m.

2017 m. liepos 24 d. – rugsėjo 4 d. vyksta papildomas studentų priėmimas į Evangelinį Biblijos institutą (EBI). Studentai yra priimami į Vilniaus ir Šiaulių studijų centrus. Papildomas priėmimas reiškia, kad nauji studentų kursai nebus sudaromi, stojantiesiems suteikiant galimybę įsilieti į jau vykstančias akademines programas, įvadinius studijų dalykus išklausant atskirai.

Priėmimas vyksta žemiau nurodyta tvarka:

 (1) Užpildžius stojančiojo anketą;

(2) Pateikus gyvenimo aprašymą;

(3) Pateikus dvi rekomendacijas;

(4) Atlikus stojimo pokalbį.

Informaciją apie priėmimo tvarką, elektroninę stojimo anketą, gyvenimo aprašymo pavyzdį ir rekomendacijos formą rasite EBI svetainėje http://ebinstitutas.lt/lt/priemimo-tvarka Rekomendacijos pateikiamos paprastuoju paštu. EBI Vilniaus ir Šiaulių studijų centrų adresus rasite http://ebinstitutas.lt/kontaktai. Pašto įstaigos spaudas, kuriame nurodyta išsiuntimo data, laikomas dokumento pateikimo data. Dėl stojimo pokalbio prašome susisiekti su studijų centru, į kurį ketinate stoti.

Visus besidominčius EBI studijomis raginame apsilankyti EBI svetainėje www.ebinstitutas.lt ir susipažinti su instituto studijų programomis, studijų dalykais, dėstytojais ir studijų mokesčiais.

Bendrinti: