Titulinis / Naujienos / Renginiai ir skelbimai

„Ko bažnyčia gali pasimokyti iš menininkų“

Evangelinis Biblijos institutas kviečia pasiklausyti dalyko „Menas ir tikėjimas“ paskaitos „Ko bažnyčia gali pasimokyti iš menininkų“. Paskaitą skaitys Timothy Basselin (JAV).

SIELOS Palangoje

Kviečiame registruotis visus norinčius išgirsti ir pamatyti šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėjus. Jūsų laukia pop, rock, jazz, indie, dance, dainuojamosios poezijos stiliaus gyvai atliekama autorinė muzika.

Palaiminimas

Tai proga Tau ir Tavo bendruomenei Palaiminimo giesme apgaubti mūsų kraštą!

EBI kviečia

Nuo rugsėjo 25 EBI kviečia studentus ir laisvuosius klausytojus į paskaitų ciklą apie meną ir tikėjimą.

Pristatome „Tėčio garažą“

Viens... du... trys... Važiuojam! Tėčio garažas - Vitaminas D. Kaip ir kasmet liepos gale susitinkam jaunimo sąskrydyje! Rezervuok ne tik datą, bet ir vietą registruodamasis!

Stovyklos bus! Laukite informacijos

Paauglių stovykla. Liepos 4–10 d., vieta – Paršežerio stovyklavietė, Šilalės r. Vaikų stovykla. Liepos 13–19 d., vieta – poilsio bazė „Rūta“, Molėtų r. Jaunimo stovykla „Tėčio garažas“. Liepos 21–25 d., vieta – stovyklavietė „Gyvenimo sala“, Ignalinos r.

EBI pavasario sesija

Kovo 20 d. vyks II-oji 2021 pavasario semestro sesija! Tarnystės mokyklos paskaita bus transliuojama per Youtube ir FB, NT graikų k. ir Biblijos interpretacijos paskaitos vyks per ZOOM programėlę.