Titulinis / Naujienos / Renginiai ir skelbimai

Kasdienė ekumeninė MALDA UŽ LIETUVĄ

Kviečiame visus drauge melstis už Lietuvą ir jos žmones šiuo neramiu visam pasauliui laiku. Susijunkime visi kartu kiekvieną vakarą 19.05 val. širdimis, mintimis ir protu, kreipdamiesi į Viešpatį šiais žodžiais:

Renginiai su Bilu Dreiku

Vilniaus evangelinė bažnyčia kviečia švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-metį kartu ir kovo 10-11 d. dalyvauti renginiuose su šlovintoju ir giesmių autoriumi iš JAV Bilu Dreiku (Bill Drake). Renginiai atviri visiems!

Reformacijos įtaka kultūrai ir švietimui (Marijampolėje)

2020 m. vasario 27 d., 17 val. Marijampolės krikščionių evangelikų bažnyčia ir Petro Kriaučiūno biblioteka kviečia į renginį "Reformacijos įtaka kultūrai, švietimui ir ekonomikai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje". Pranešėjas - prof. dr. D. Karvelis. Renginio vieta - P. Kriaučiūno viešoji biblioteka (Vytauto g. 22).

Kalėdinis giesmių vakaras PRADŽIOJE BUVO ŽODIS...

Vilniaus evangelinė bažnyčia (Bitėnų g. 2C) gruodžio 15 d., 17 val., kviečia į Kalėdinį giesmių vakarą „Pradžioje buvo Žodis...“ Dalyvauja Vilniaus evangelinės bažnyčios šlovinimo grupė, Vilniaus krikščionių gimnazijos moksleiviai,
Liturginio šokio grupė. Renginio metu vyks kalėdinė mugė.

Angelai. Ką iš tikro apie juos žinome?

Ant reformatų bažnyčios stogo rengiamasi sugrąžinti dvi sparnuotų angelų skulptūras. Ar Dievo angelai turi sparnus? Kam reikalingos tokios būtybės? Ar kiekvienas turi savo angelą sargą? Ar kūdikiai po mirties virsta angeliukais?

Jubiliejinė Pasaulinė lyderystės konferencija

Šiais metais Pasaulinė lyderystės konferencija Lietuvoje švenčia savo 10-ąjį susitikimą su mūsų šalies žmonėmis. Ta proga net dvi dienas lapkričio 22 – 23 d. Vilniuje, Siemens arenoje išskirtinė galimybė išgirsti pasaulinio lygio pranešėjus.