Titulinis / Naujienos / Renginiai ir skelbimai

Tėčio garažas 24/7

Tėčio garažas – tai krikščioniškas jaunimo sąskrydis, kurio tikslas skatinti jaunus žmones labiau pažinti Kristų, kelti klausimus apie tikėjimą, augti draugystėje su artimais, mokytis ir patirti daug nepamirštamų akimirkų.

LEBB bendruomenių pamaldų transliacijos ir informacija

Su savo tikėjimo bendruomenėmis kviečiame stebėti tiesiogines pamaldų transliacijas. Straipsnelio pabaigoje pateikiama informacija norintiems paaukoti elektroniniu būdu – skirtingų bažnyčių sąskaitos.

Kasdienė ekumeninė MALDA UŽ LIETUVĄ

Kviečiame visus drauge melstis už Lietuvą ir jos žmones šiuo neramiu visam pasauliui laiku. Susijunkime visi kartu kiekvieną vakarą 19.05 val. širdimis, mintimis ir protu, kreipdamiesi į Viešpatį šiais žodžiais:

Renginiai su Bilu Dreiku

Vilniaus evangelinė bažnyčia kviečia švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-metį kartu ir kovo 10-11 d. dalyvauti renginiuose su šlovintoju ir giesmių autoriumi iš JAV Bilu Dreiku (Bill Drake). Renginiai atviri visiems!

Reformacijos įtaka kultūrai ir švietimui (Marijampolėje)

2020 m. vasario 27 d., 17 val. Marijampolės krikščionių evangelikų bažnyčia ir Petro Kriaučiūno biblioteka kviečia į renginį "Reformacijos įtaka kultūrai, švietimui ir ekonomikai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje". Pranešėjas - prof. dr. D. Karvelis. Renginio vieta - P. Kriaučiūno viešoji biblioteka (Vytauto g. 22).