Pakartotinai išleista knyga KAIP SKAITYTI IR AIŠKINTI BIBLIJĄ?

Leidykla „Ganytojas“  pakartotinai išleido Gordon D. Fee knygą „Kaip skaityti ir aiškinti Bibliją?“. Knygą galite įsigyti: elknygynas.lt arba leidykloje adresu Bitėnų g. 2 C, leidykla@ganytojas.lt, tel. 8 5 2406320.

Knygos autoriai – autoritetingas Naujojo Testamento specialistas ir ordinuotas sekmininkiškos denominacijos „Dievo asamblėja“ dvasininkas Gordonas Fee bei Senojo Testamento specialistas, pastorius Douglasas Stuartas kalba apie tai, kodėl XXI a. krikščionys privalo mokytis skaityti ir aiškinti Šventąjį Raštą ir kaip tai padaryti, kuo mažiau iškreipiant jo prasmę bei suvokiant, ką Dievas kalbėjo tiek pirmiesiems, tiek ir šių dienų skaitytojams. Vadovaudamiesi Dievo baime ir išmintimi autoriai taip pat aptaria svarbiausias Biblijos dalis: Penkiaknygę, pranašų, išminties knygas, Evangelijas, apaštalų laiškus bei Apreiškimą Jonui ir rodo kelią skaitytojams, kuriuo šie turėtų judėti toliau savarankiškai studijuodami Bibliją.

Daugiau apie knygą skaitykite čia: https://evangelija.lt/articles/straipsniai1/mokymas/biblijos-puslapiais/kaip-skaityti-ir-aiskinti-biblija.html

Bendrinti: