Radijas XFM kviečia remti vaikų dienos centrus

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai, XFM – Radijas Gyvenimui, skelbia akciją, skirtą paremti penkiems vaikų dienos centrams. Dvylikos valandų trukmės gyvo eterio transliacijoje kalbėsimės apie emocinę gerovę, dosnumą, aukojimą, svečiuosimės dienos centruose Akmenės rajone, Druskininkuose, Ginkūnuose, Kėdainiuose ir Kuršėnuose.

Šios įstaigos – tai prieglobsčio centrai, kur vaikai iš vargingai gyvenančių šeimų pavalgydinami, mokosi ir randa emocinį palaikymą, ko jų namuose kartais taip stinga. Darbuotojai ir savanoriai kasdien tenkina esminius lankytojų poreikius. Dėl jų rūpesčio, institucija tampa darnia šeima, į kurią vaikams gera ateiti. Deja, įvestas karantinas apribojo ne tik šią galimybę, bet ir paveikė centrų finansinę padėtį. Pandemijos pasekmėms smogus šalies ekonomikai, pokytį pirmosios pajuto socialiai pažeidžiamos visuomenės grupės. Jas globojančios organizacijos, kurioms ir iki šiol nebuvo lengva, verslui ėmus stokoti, prarado žymią dalį paramos. Todėl šiuo nerimastingu laikotarpiu padės kiekvieno iš mūsų geranoriškumas!

Iki birželio 1-osios skambinkite trumpuoju numeriu 1402. Pagalbos kaina 3 eurai, tačiau jos vertė – neišmatuojama! Norimo dydžio sumą taip pat galite pervesti į VšĮ „Gerosios Naujienos centras“ sąskaitą: LT267044060001433581 (SEB bankas), paskirties laukelyje įrašę PARAMA VAIKAMS.

Jūsų suaukotas lėšas po lygiai padalysime penkiems vaikų dienos centrams „Kelionė“ (Kairiškės, Akmenės raj.), „Džiugučiai“ (Druskininkai), „Tavo svajonė“ (Kėdainiai), „Eterna Vita“ (Kuršėnai), Lietuvos krikščioniško fondo vaikų dienos centrui (Ginkūnai).

Susitelkime, kad gerumas ir džiaugsmas tarp mūsų – augtų!

XFM – Radijas Gyvenimui

Bendrinti: