Ramybė su Dievu. Billy Graham

Bilis Gremas (Billy Graham) gimė 1918 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose fermerio šeimoje. Tikinti šeima priklausė Reformatų-presbiterijonų bažnyčiai.

Būdamas penkiolikos metų per evangelisto Mordehajaus Hamo pamokslą Bilis Gremas asmeniškai įtikėjo, nes suprato, kad jam reikalingas Gelbėtojas. Keliuose universitetuose ir koledžuose studijavo įvairias teologijos disciplinas. 1943 m. vedė bendrakursę Ruth Bell, su kuria užaugino penkis vaikus: tris dukteris ir du sūnus. 1939 m. buvo ordinuotas pastoriumi Pietų baptistų bažnyčių konvencijoje.

1949 metais Biliui Gremui buvo patikėta dalyvauti evangelizacinėje kampanijoje Los Andželo mieste, ir čia išryškėjo jo kaip evangelisto pašaukimas. Šiai tarnystei vykdyti jis 1950 m. įkūrė Evangelizacinę asociaciją.

Dr. Bilis Gremas turėjo galimybę pamokslauti 185 šalyse, tarp jų keletą kartų ir buvusioje Sovietų Sąjungoje. Jis parašė 30 krikščioniško turinio knygų, kurių didelė dalis išversta į kitas kalbas.

2017 m. lapkritį švęsdamas savo 99-ąjį gimtadienį jis savo svečiams pasakė: „Skaitykite Bibliją kasdien… Sekite paskui Kristų!“

 

 

Knygą galima įsigyti internetiniame krikščioniškajame elektroniniame knygyne:

www.elknygynas.lt/

 

 

Bendrinti: