Titulinis / Mūsų svečiai

Pokalbis „Prie kavos“ su Debora

Dar viena pažintis ir pokalbis iš serijos „Prie kavos su...“ #LKSBveidai.
O gal reiktų pervardinti į „prie arbatos“, nes dvi iš trijų mano pakviestųjų mieliau rinkosi arbatą.
O ką rinktųsi šio pokalbio viešnia? Kalbinu buvusią LKSB Kaune narę Deborą Gvazdikaitę.

Aktorius Tomas Šečkus: viskas, ką darai, svarbu tik tau ir Dievui

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje antrame magistro kurse vaidybą studijuojantis aktorius Tomas Šečkus sako, kad, ko gero, savo pašaukimą jau rado. Tačiau panašu, kad ant scenos tenka ne tik vaidinti – čia ieškoma ryšio, gali atsiskleisti ir dvasinis pasaulis. Apie tai ir kalbamės su jaunuoju aktoriumi – aktorystę, tikėjimą ir svajones.

Bažnyčia žmogui gali tapti ir valtis ežere

„Mūsų žemė yra zona. Kaip kalėjime. Kažkada skaičiau spaudoje, kad kalėjime padarė apklausą, ir visi sakė, kad sėdi už nieką. Nė vienas nenusidėjęs.
Žemėje taip pat daugelis mūsų sako: aš nieko nepadariau, aš geras žmogus.

Dvasinis imunitetas

Šiuo metu labai populiaru ir madinga įvairiais būdais ir metodais stiprinti savo sveikatą, ja rūpintis. Yra begalės sveikatinimo programų, siūlomos įvairios metodikos bei priemonės, kaip gyventi sveikiau.

Pažintis su Sara Aškinyte

Antro kurso politikos mokslų studentė Sara Aškinytė jau metus yra Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) prezidentė. Buvo įdomu pakalbinti Sarą apie jos veiklą, lyderystę, tikėjimą Dievu ir šių dienų moksleivių aktualijas bei iššūkius, Lietuvoje paskelbus karantiną dėl koronaviruso.

Gyvenimo vaisiai, sekant Kristumi

Kai 2015 m. į Vilniaus krikščionių gimnaziją atėjo mokytis 7 Dainos ir Tomo Stravinskų vaikai, aiktelėjau, kad mokyklos pašonėje gyvena tikinčiųjų šeima, auginanti 16 vaikų. Jau tada širdy kirbėjo noras susipažinti su šia šeima. Vis dėlto, neslėpsiu, buvo nedrąsu ryžtis kalbinti Dainą Stravinskienę, kuri jau 20 metų nedalija interviu smalsiai žiniasklaidai.

Hemano malda krizės metu (Psalmė 88)

Prieš mėnesį, kovo pradžioje, tūkstančiai žmonių užplūdo Vilniaus senamiestį ir noriai grūdosi po Kaziuko mugės minią. Po kelių dienų, kovo 11-ąją, vėl pilnos gatvės ir aikštės, kai žmonės susirinko švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio. O vos po penkių dienų – visos šalies viešasis gyvenimas staiga sustojo; gatvės beveik tuščios, senamiestis apmiręs.

Pastorius Rytis Berūkštis: „Mūsų misija – mylėti Dievą, mylėti žmones“

Šįkart skaitytojams norime pristatyti Sekmininkų sąjungai priklausančią Kauno krikščionių bažnyčią. Tai turbūt šiuo metu didžiausia evangelinė bažnyčia Kaune, o tikinčiuosius čia gano pastoriai Rytis Berūkštis ir Rimantas Karkauskas. Kauno krikščionių bažnyčia spalio mėnesį atšventė 30-metį. Ta proga ir kalbiname pastorių Rytį Berūkštį.

Neringa Ulevičienė: „Meldžiuosi, kad žmonės atrastų Dievo galią“

Kviečiame susipažinti su Vokietijoje, Augsburge, gyvenančia kauniete Neringa Ulevičiene (48). Ji dirba Augsburgo maldos namuose (Gebetshaus Augsburg), kur pagrindinė jos užduotis yra melstis. Skamba neįtikėtinai? Tikrai taip. Interviu apie neįtikėtiną istoriją su neeiline asmenybe.