Titulinis / Mūsų svečiai

Diskusija. Koronavirusas. Kaip reaguoti krikščionims?

Kai praėjusių metų pavasarį į Lietuvą atkeliavo ir mums nepažįstamas koronavirusas, šalies gyventojai reiškė įvairias nuomones, nes tokios sudėtingos situacijos, kaip užklupus antrajai covid-19 bangai, mūsų šalis dar nebuvo niekada patyrusi.

Krikščionys neramiame pasaulyje

Nerimas. Šis jausmas žmonėms yra puikiai pažįstamas. Esame taip gausiai jo pertekę, kad jį gerai atpažįstame kiekviename savo gyvenimo žingsnyje; juk nerimas nuolat paveikia daugelį iš mūsų.

Nesustabdoma. Tai pasirinkimas

2000 m. vasario 12-ąją – dieną, kai įvyko avarija – aš ir mano šeima prisimename kaip dieną, atnešusią mums milžinišką skausmą. Rodėsi, kad mano likimas tą dieną visiškai žlugo – gyvenimas nebeteko prasmės. Minutės ir valandos atrodė kaip amžinybė, sunku buvo net įsivaizduoti, kaip toliau gyvensiu be kojų ir tik su viena ranka.

Brolio žodis

Evangelijoje pagal Joną pasakojama, kaip Jėzus, prieš Jį suimant, pasako ilgą kalbą savo apaštalams. Šie Jo žodžiai išliko per tūkstantmečius ir šiandien kalba mums, krikščionims, šių laikų Jėzaus mokiniams.

Gyvenimo tikslas – gyventi Dievo šlovei

Kai prieš 26-erius metus Styvas ir Merė Davis (Steven ir Merri Davis) su trimis vaikais atvyko iš JAV į Lietuvą kaip misionieriai tarnauti naujai įkurtoje baptistų „Malonės“ bažnyčioje, Lietuva jau brido iš dvasinės tamsos, paliesta prabudimo bangos.

Svečiuose – LEBBS pirmininkas-emeritas Albertas Latužis

Jūsų dėmesiui - interviu su Klaipėdos, o šiuo metu – Ylakių evangelikų baptistų bendruomenės pastoriumi, Lietuvos evangelikų baptistų bendruomenių sąjungos pirmininku-emeritu Albertu Latužiu. Pastorių kalbino Lina Toth. Originalus straipsnis skelbtas Lietuvos evangelikų baptistų bendruomenių sąjungos elektroniniame leidinyje „Tiesos draugas extra“.

Pažintis: katechetas Holgeris Lahayne

Pokalbis su Holgeriu Lahayne – žmogumi, kuriame „nėra nieko dieviška“, tačiau jis uoliai ir nuoširdžiai skelbia Dievo žodį. Kalbėjomės apie išganymą ir pragarą, apie teologijos moksliškumą ir religijos anachronizmą, apie žmonių ir gyvūnų teises, apie krikščioniškų konfesijų skirtumus ir vienintelę paguodą.

Svajonių miestas

Koks gi yra tas meno pasaulis? Ar paprasta jį suprasti, vertinti? Kodėl meno kūrėjai taip dažnai kelia klausimus, užuot tiesiog vaizdavę tai, kas gražu?
Pabandykime pažvelgti į meno pasaulį latvių tapytojos Madaros Bodniece akimis.

Pokalbis „Prie kavos“ su Debora

Dar viena pažintis ir pokalbis iš serijos „Prie kavos su...“ #LKSBveidai.
O gal reiktų pervardinti į „prie arbatos“, nes dvi iš trijų mano pakviestųjų mieliau rinkosi arbatą.
O ką rinktųsi šio pokalbio viešnia? Kalbinu buvusią LKSB Kaune narę Deborą Gvazdikaitę.

Aktorius Tomas Šečkus: viskas, ką darai, svarbu tik tau ir Dievui

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje antrame magistro kurse vaidybą studijuojantis aktorius Tomas Šečkus sako, kad, ko gero, savo pašaukimą jau rado. Tačiau panašu, kad ant scenos tenka ne tik vaidinti – čia ieškoma ryšio, gali atsiskleisti ir dvasinis pasaulis. Apie tai ir kalbamės su jaunuoju aktoriumi – aktorystę, tikėjimą ir svajones.