Titulinis / Mūsų svečiai

Gyvenimo tikslas – gyventi Dievo šlovei

Kai prieš 26-erius metus Styvas ir Merė Davis (Steven ir Merri Davis) su trimis vaikais atvyko iš JAV į Lietuvą kaip misionieriai tarnauti naujai įkurtoje baptistų „Malonės“ bažnyčioje, Lietuva jau brido iš dvasinės tamsos, paliesta prabudimo bangos.

Svečiuose – LEBBS pirmininkas-emeritas Albertas Latužis

Jūsų dėmesiui - interviu su Klaipėdos, o šiuo metu – Ylakių evangelikų baptistų bendruomenės pastoriumi, Lietuvos evangelikų baptistų bendruomenių sąjungos pirmininku-emeritu Albertu Latužiu. Pastorių kalbino Lina Toth. Originalus straipsnis skelbtas Lietuvos evangelikų baptistų bendruomenių sąjungos elektroniniame leidinyje „Tiesos draugas extra“.

Pažintis: katechetas Holgeris Lahayne

Pokalbis su Holgeriu Lahayne – žmogumi, kuriame „nėra nieko dieviška“, tačiau jis uoliai ir nuoširdžiai skelbia Dievo žodį. Kalbėjomės apie išganymą ir pragarą, apie teologijos moksliškumą ir religijos anachronizmą, apie žmonių ir gyvūnų teises, apie krikščioniškų konfesijų skirtumus ir vienintelę paguodą.

Svajonių miestas

Koks gi yra tas meno pasaulis? Ar paprasta jį suprasti, vertinti? Kodėl meno kūrėjai taip dažnai kelia klausimus, užuot tiesiog vaizdavę tai, kas gražu?
Pabandykime pažvelgti į meno pasaulį latvių tapytojos Madaros Bodniece akimis.

Pokalbis „Prie kavos“ su Debora

Dar viena pažintis ir pokalbis iš serijos „Prie kavos su...“ #LKSBveidai.
O gal reiktų pervardinti į „prie arbatos“, nes dvi iš trijų mano pakviestųjų mieliau rinkosi arbatą.
O ką rinktųsi šio pokalbio viešnia? Kalbinu buvusią LKSB Kaune narę Deborą Gvazdikaitę.

Aktorius Tomas Šečkus: viskas, ką darai, svarbu tik tau ir Dievui

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje antrame magistro kurse vaidybą studijuojantis aktorius Tomas Šečkus sako, kad, ko gero, savo pašaukimą jau rado. Tačiau panašu, kad ant scenos tenka ne tik vaidinti – čia ieškoma ryšio, gali atsiskleisti ir dvasinis pasaulis. Apie tai ir kalbamės su jaunuoju aktoriumi – aktorystę, tikėjimą ir svajones.

Bažnyčia žmogui gali tapti ir valtis ežere

„Mūsų žemė yra zona. Kaip kalėjime. Kažkada skaičiau spaudoje, kad kalėjime padarė apklausą, ir visi sakė, kad sėdi už nieką. Nė vienas nenusidėjęs.
Žemėje taip pat daugelis mūsų sako: aš nieko nepadariau, aš geras žmogus.

Dvasinis imunitetas

Šiuo metu labai populiaru ir madinga įvairiais būdais ir metodais stiprinti savo sveikatą, ja rūpintis. Yra begalės sveikatinimo programų, siūlomos įvairios metodikos bei priemonės, kaip gyventi sveikiau.

Pažintis su Sara Aškinyte

Antro kurso politikos mokslų studentė Sara Aškinytė jau metus yra Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) prezidentė. Buvo įdomu pakalbinti Sarą apie jos veiklą, lyderystę, tikėjimą Dievu ir šių dienų moksleivių aktualijas bei iššūkius, Lietuvoje paskelbus karantiną dėl koronaviruso.

Gyvenimo vaisiai, sekant Kristumi

Kai 2015 m. į Vilniaus krikščionių gimnaziją atėjo mokytis 7 Dainos ir Tomo Stravinskų vaikai, aiktelėjau, kad mokyklos pašonėje gyvena tikinčiųjų šeima, auginanti 16 vaikų. Jau tada širdy kirbėjo noras susipažinti su šia šeima. Vis dėlto, neslėpsiu, buvo nedrąsu ryžtis kalbinti Dainą Stravinskienę, kuri jau 20 metų nedalija interviu smalsiai žiniasklaidai.