Titulinis / Mūsų svečiai

Kauno evangelikų baptistų bažnyčios istorija

Norime Jums pristatyti Kauno evangelikų baptistų bažnyčią, kuri pernai šventė 140 metų jubiliejų. Tikime, kad bus įdomu daugiau sužinoti apie tokią ilgą istoriją turinčią bažnyčią.

Interviu su misioniere Vita Jankauskaite Mason

Kalbiname Vitą Jankauskaitę-Mason - jauną moterį, lietuvę, ilgokai tarnavusią Vilniaus bažnyčios „Tikėjimo žodis" jaunimo grupėje ir kt., o prieš keletą metų nusprendusią Afrikoje paragauti misionierės duonos.

Apie krikščionio brandą

Prieš trisdešimt metų per Lietuvą nuvilnijus Atgi¬mimo bangai, ne viena širdis gręžėsi į Dievą, ėmė kurtis evangelinės bažnyčios. Skausmingai brendo ne tik laisvę atgavusi tauta, bet ir kiekvienas, naujai įtikėjęs Kristų. Tad šiandien apie tikinčiojo kelionę brandos link kalbamės su Miesto bažnyčios Klaipėdoje pastoriumi Sauliumi Karosu.

Emily Van Dalen: „Tik Kristuje yra viltis“

Vienose Kauno evangelinės bažnyčios organizuotose ekumeninėse pamaldose dalyvavo misionieriai Frankas ir Emily Van Dalenai, tarnaujantys Kauno evangelikų reformatų bažnyčioje.

Dieve, kokie tavo planai šiandien?

XFM radijo stoties laidoje „Lyderystės klubas“ viešėjo socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, kuris atskleidė savo lyderystės gaires ir santykį su Dievu bei kas suartina didelę šeimą, kurioje auga penki vaikai, ritualus, ir skatina labiau pasitikėti vienas kitu.

Susipažinkime: Lietuvos krikščionių studentų bendrija

Lietuvos krikščionių studentų bendrijos (LKSB) tikslas – skelbti Jėzaus Kristaus Evangeliją studentams. Bendrija suburia ir remia krikščionių ir besidominčių krikščionybe studentų grupes aukštosiose mokyklose, skatina tikinčius studentus liudyti Jėzų Kristų bendramoksliams.