Titulinis / Mūsų svečiai

Pastorius Rytis Berūkštis: „Mūsų misija – mylėti Dievą, mylėti žmones“

Šįkart skaitytojams norime pristatyti Sekmininkų sąjungai priklausančią Kauno krikščionių bažnyčią. Tai turbūt šiuo metu didžiausia evangelinė bažnyčia Kaune, o tikinčiuosius čia gano pastoriai Rytis Berūkštis ir Rimantas Karkauskas. Kauno krikščionių bažnyčia spalio mėnesį atšventė 30-metį. Ta proga ir kalbiname pastorių Rytį Berūkštį.

Neringa Ulevičienė: „Meldžiuosi, kad žmonės atrastų Dievo galią“

Kviečiame susipažinti su Vokietijoje, Augsburge, gyvenančia kauniete Neringa Ulevičiene (48). Ji dirba Augsburgo maldos namuose (Gebetshaus Augsburg), kur pagrindinė jos užduotis yra melstis. Skamba neįtikėtinai? Tikrai taip. Interviu apie neįtikėtiną istoriją su neeiline asmenybe.

Ribos formuojančios žmogų ir santykius

XFM radijo laidos „Kartu saldu“, skirtoje poroms, vedėjai MINDAUGAS ir KRISTINA PIKŪNAI diskutavo apie ribų svarbą, jų rodymą kalbėjimu, emociniu artumu ir pasekmes.

180° bažnyčia. Ateik toks, koks esi!

„Esame evangelinio tikėjimo bažnyčia. Siekiame augti Dievo pažinimu ir padėti kitiems pažinti Jėzų Kristų. Kiekvienas žmogus gyvenime ieško atsakymų apie save ir pasaulį, mąsto, kokia gyvenimo prasmė. Tikime, jog bažnyčia yra tikėjimo žmonių bendruomenė, kurioje patyrę Dievą, tampame pastiprinimu ir pagalba ieškantiems.“

„Grožis yra nereali paguoda“

Prieš metus išgirdau, kad Aušrinė Šečkuvienė, „Tapati“ žurnalo redaktorė, su vyru metams išvyko studijuoti kraštovaizdžio dizainą (garden design) į Angliją. Buvo įdomu sužinoti, kodėl gyvenimas taip netikėtai pasisuko, įgaudamas naują atspalvį šios kūrybingos moters gyvenime.

„Šeštadienio kavinė“ jaunimui

Ar paprasta šiais laikais kalbėti apie vienintelę tiesą, kai pasaulis mano, kad tiesų yra daugybė ir kiekvienas gali pasirinkti savąją? Šiandien internete gausu įvairios informacijos, siūlančios atsakymus į įvairius klausimus, tačiau, deja, žmonės vis mažiau bendrauja gyvai, diskutuoja su kitais žmonėmis.

Ar humoras ir krikščionybė suderinami?

Jėzus po prisikėlimo davė mokiniams įsaką eiti ir daryti Jo mokiniais visų tautų žmones. Tiesa, tam, kad būtum išgirstas, neužtenka vien pasakyti tai, ko nori.