Titulinis / Mūsų svečiai

Ar humoras ir krikščionybė suderinami?

Jėzus po prisikėlimo davė mokiniams įsaką eiti ir daryti Jo mokiniais visų tautų žmones. Tiesa, tam, kad būtum išgirstas, neužtenka vien pasakyti tai, ko nori.

Diena X

Prasidėjus Didžiajai savaitei susimąstykime - kokiomis mintimis sutiksime Didijį ketvirtadienį, penktadienį ir pačias Velykas.

Kauno evangelikų baptistų bažnyčios istorija

Norime Jums pristatyti Kauno evangelikų baptistų bažnyčią, kuri pernai šventė 140 metų jubiliejų. Tikime, kad bus įdomu daugiau sužinoti apie tokią ilgą istoriją turinčią bažnyčią.

Interviu su misioniere Vita Jankauskaite Mason

Kalbiname Vitą Jankauskaitę-Mason - jauną moterį, lietuvę, ilgokai tarnavusią Vilniaus bažnyčios „Tikėjimo žodis" jaunimo grupėje ir kt., o prieš keletą metų nusprendusią Afrikoje paragauti misionierės duonos.

Apie krikščionio brandą

Prieš trisdešimt metų per Lietuvą nuvilnijus Atgi¬mimo bangai, ne viena širdis gręžėsi į Dievą, ėmė kurtis evangelinės bažnyčios. Skausmingai brendo ne tik laisvę atgavusi tauta, bet ir kiekvienas, naujai įtikėjęs Kristų. Tad šiandien apie tikinčiojo kelionę brandos link kalbamės su Miesto bažnyčios Klaipėdoje pastoriumi Sauliumi Karosu.