Titulinis / Mūsų svečiai

A. Arlauskienė: „Kai kalbiesi ir klausai, ir kiti tave girdi “

Lietuvoje jau ketvirtus metus oficialiai pažymima Reformacijos diena. „Tolerancija“ – tokiu žodžiu šio krikščionių religinio judėjimo žinią šiuolaikiniam žmogui pristato garbingų premijų laureatė, knygų autorė ir sudarytoja, žurnalistė Aurelija Arlauskienė.

Kodėl pornografija – destruktyvu ?

Šį kartą radijo stoties XFM laidos „Jaunimo kodas“ vedėjas Lukas Valeika nusprendė pasikalbėti apie vieną vis labiau populiarėjančią priklausomybės formą.

,,Menas yra tiltas...“

XFM radijo rubrikoje ,,Kultūros horizontai“ (vedėja Gabrielė Krulytė) svečiavosi Charlesas Kelley'is – pianistas, tapytojas, buvęs pastorius, organizacijos ,,Bridge builders“ įkūrėjas, kuris dalijasi patirtimi, veiklomis ir skatina krikščionis menininkus atrasti tikrąjį pašaukimą.

Kokia pastovios tikėjimo kelionės paslaptis?

Tikėjimo kelionės pradžia dažnam būna kupina pakilių emocijų, o kasdienybė nušvinta ryškiomis ir viltingomis spalvomis. Visgi, susidūrę su įvairiais pasaulio rūpesčiais, negandomis, nerimą keliančiais klausimais, kai kurie Dievu nusivilia ar liaujasi Jį tikėję.

Krikščioniškam judėjimui „Agapė“ – 30

XFM radijo laidoje „Apie dangų ir žemę“ (vedėjai Remigijus Jucevičius ir Henrikas Žukauskas) svečiavosi krikščioniškos misijos „Agapė“ vadovė Lietuvoje Renata Ramanauskaitė, kuri dalinosi patirtimi šioje organizacijoje.

„Dievui svarbus kiekvienas žmogus“

Tikėjimas Dievu keitė mano požiūrį tiek į save, tiek į kitus žmones. Juk Dievui svarbus kiekvienas žmogus. Jėzus atkreipdavo dėmesį į silpnuosius, atstumtuosius, mažuosius (vaikus) – Jis sakė: „Leiskite mažutėliams ateiti pas mane“, „Ką padarėte vienam iš šitų mažiausiųjų mano brolių, man padarėte...“

Medininkų žudynes prisimenant

1991 metų sausio 13 ir liepos 31 dienomis sovietų omonininkai nužudė Lietuvos laisvės gynėjus. Abi datos skaudžios, persmelktos kančios, neteisingumo, širdgėlos, kuri ypatingai prislėgusi aukų artimuosius, gyvus likusius sužeistuosius.

Išmokyk mane mažų žingsnelių meno

Su Jovita ir Dainiumi Dargiais daug metų drauge lankome Kauno evangelinę bažnyčią. Dainius yra ilgametis Kauno evangelinės bažnyčios šlovinimo grupės lyderis. Šįkart virtualiai susitikome su Jovita, kuri yra ir Kauno kolegijos dėstytoja, keturių vaikų mama, ir prekės ženklo „Snaudė“ kūrėja, pasikalbėti apie jos kuriamus darbus.

Diskusija. Koronavirusas. Kaip reaguoti krikščionims?

Kai praėjusių metų pavasarį į Lietuvą atkeliavo ir mums nepažįstamas koronavirusas, šalies gyventojai reiškė įvairias nuomones, nes tokios sudėtingos situacijos, kaip užklupus antrajai covid-19 bangai, mūsų šalis dar nebuvo niekada patyrusi.