Pamokslai

Kaunasdaugiau

Vienybes svente 2021

Dvasia ir žodisdaugiau

 • 2021 m. Vienybės šventė. PAPILDYTA

  Paskutinį šių, 2021-ųjų metų birželio savaitgalį (25–27 d.) Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrijos tikinčiuosius ir visus norinčius brolius ir seseris Kristuje kviečiame į Vienybės šventę! Dėl besitęsiančios COVID-19 pandemijos šių metų Vienybės šventė vyks virtualiai.

Mūsų svečiaidaugiau

 • Išmokyk mane mažų žingsnelių meno

  Su Jovita ir Dainiumi Dargiais daug metų drauge lankome Kauno evangelinę bažnyčią. Dainius yra ilgametis Kauno evangelinės bažnyčios šlovinimo grupės lyderis. Šįkart virtualiai susitikome su Jovita, kuri yra ir Kauno kolegijos dėstytoja, keturių vaikų mama, ir prekės ženklo „Snaudė“ kūrėja, pasikalbėti apie jos kuriamus darbus.
Tecio garazas 2021

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Išmintis

  „Jaunystėje mes mokomės, o vyresniame amžiuje pradedame suprasti“ (Marie von Ebner-Eschenbach). Akivaizdu, kad ši moteris suvokė amžiaus ir vyresnių žmonių vaidmenį gyvenime. Supratimas yra visuomenės kertinis akmuo. Jis leidžia mums suvokti, kodėl darome tai, ką darome, ir kodėl negalime nuolat daryti tai, ko norime.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Kristaus mirtis – Dievo meilė, malonė ir sutaikymo darbas

  Šventasis Raštas pasakoja dviejų pasaulių – kritusio pasaulio ir naujos kūrinijos – istoriją. Kritęs pasaulis, trumpai aprašytas Pradžios knygos 3 skyriuje, buvo paženklintas nuodėmės, kaltės, moralinio sugedimo, ligos, negandos ir mirties.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau