Pamokslai

Kaunasdaugiau

Kalno pamokslas

Dvasia ir žodisdaugiau

 • „Dievas šitą darbą pradėjo, Jis ir pabaigs“

  Kiekvienas Lietuvos miestelis unikalus savo gamta, istorija, tradicijomis, kurias kūrė ir puoselėjo ten gyvenę žmonės. Atvykę į Anykščius, išvysime nuostabų poeto Antano Baranausko apdainuotą kraštą. Plačiau apie šį kraštą, jo vertybes bei pažintines vietas mums galėtų papasakoti gidė Birutė Venteraitienė.

Mūsų svečiaidaugiau

 • Pažintis: katechetas Holgeris Lahayne

  Pokalbis su Holgeriu Lahayne – žmogumi, kuriame „nėra nieko dieviška“, tačiau jis uoliai ir nuoširdžiai skelbia Dievo žodį. Kalbėjomės apie išganymą ir pragarą, apie teologijos moksliškumą ir religijos anachronizmą, apie žmonių ir gyvūnų teises, apie krikščioniškų konfesijų skirtumus ir vienintelę paguodą.
ganytojas internetu

Naujienosdaugiau

 • „Kelionė su Mesiju“ primena, kad Jėzus visada šalia

  Fotografijos projektą „Kelionė su Mesiju“ parengė tarptautinė krikščioniškos žiniasklaidos tarnystė „Global Media Outreach“ (GMO), daugiausia skelbianti Evangeliją internetu, ir pasaulinio garso fotografas Michaelas Belkas, kurio nuotraukų galima rasti žurnaluose „Vogue“, GQ, „Elle“ ir kt.

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Dykuma

  Atsimink kelią, kuriuo Viešpats, tavo Dievas, vedė tave keturiasdešimt metų per dykumą, kad palenktų ir išmėgintų tave, ir sužinotų, kas yra tavo širdyje, ar tu vykdysi Jo paliepimus. Jis pažemino tave alkiu ir davė valgyti maną, kurios nepažinai nei tu, nei tavo tėvai, kad suprastum, jog žmogus gyvas ne vien duona, bet kiekvienu Dievo žodžiu (Įst 8, 2–3).

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Kaip užauginti atsakingus ir darbščius vaikus?

  Šiandien - pirmoji mano vyriausiojo sūnaus darbo diena. Džošas nekantrauja, tačiau prieš išeidamas stabteli, apkabina mane ir aš jį palaiminu. Pagaliau jis pasiruošęs kibti į darbą, tačiau tik laikas parodys, ar Džošui šiame darbe seksis.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Tikroji Bažnyčia ir tikrieji krikščionys

  Šią vasarą pasirodė pirmą kartą lietuvių kalba išleistas Belgiškasis išpažinimas (1561). Kaip dažniausiai ir būdinga reformatų konfesiniams raštams, šio išpažinimo autorius Gvidas de Bresas išskirtinai plačiai pristato mokymą apie Bažnyčią. Jam paskiriami net šeši skyriai (27–32), iš kurių ilgiausias 29-asis: „Tikrosios Bažnyčios požymiai“.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau