Titulinis / Visai šeimai / Šeimos užuovėja

10 būdų, kaip spręsti konfliktus šeimoje karantino metu

Sakoma, jog tik du dalykai gyvenime yra neišvengiami – mirtis ir mokesčiai. Bet jei teko dėl šios COVID-19 pandemijos paskelbto karantino metu su sutuoktiniu visuomet būti namuose, galiu pridėti dar vieną neišvengiamą dalyką – konfliktai tarp sutuoktinių.

Šeima – nykstantis reiškinys?

Nors šeima ir turi aukštą statusą visuomenėje, ji yra kryžkelėje. Niekas nenuginčys, jog per pastaruosius metus ir dešimtmečius stipriai pasikeitė šeimos paveikslas.

Gyvenimas trumpas – džiaukimės juo!

Nė vienas iš mūsų nežinome, kiek laiko gyvensime šioje žemėje, todėl turime mėgautis kiekviena akimirka.
Ak, kaip nuostabiai šiandien šviečia saulė ir kaip smagu gyventi saulėtą dieną!

Ryšys su vaiku

Apie knygą „Ryšys su vaiku: kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius“ sužinojome iš vaikų ir paauglių psichiatrės Jovitos Anikinaitės, kuri su kolege Monika Miseviče ir inicijavo šios knygos išleidimą.

Dėkingumas

„Kaip gražiai sensta lapai. Paskutinės jų dienos kupinos spalvų ir šviesos“ (Johnas Burroughsas).
Kai gyvenime lieka tik gerai gyventi, jis tampa vertingesnis, pradedame pastebėti visus jo grožio aspektus. Kriauklelės pajūryje virsta meno kūriniais, kuriuos verta rinkti ir saugoti.

Kaip santuokoje išvengti kartėlio

Daugelis iš mūsų žino istoriją apie Trojos arklį. Dešimt metų antikinės Graikijos kariai buvo apgulę Trojos miestą, tačiau tvirti ištikimi gynėjai puikiai vykdė savo užduotį ir apgultį atlaikė. Galiausiai graikai atitraukė savo fronto liniją ir ėmėsi apgaulės – jie sukonstravo didžiulį medinį arklį, kurio viduje pasislėpė būrys karių.

Šiam metų laikui atėjus: ką dovanoti, kai nieko neturi

Artėja Kalėdos, bet jūsų nuotaika visai ne kalėdinė? O gal tiesiog mąstote, ką prasmingo galėtumėte padovanoti savo namiškiams ar draugams? Tuomet šis straipsnis skirtas Jums. Bet pirmiausia pradėkime nuo pasakojimo.

Saugokite savo sodą

Tėvų tikslas yra mokyti vaikus palaikyti sveikus santykius. Tokių santykių esmė yra meilė, o meilė visada susijusi su galimybe laisvai pasirinkti. Taigi svarbiausias dalykas, kurį norime suteikti savo vaikams, – gebėjimas naudotis ir valdyti savo laisvę, kad jie nukreiptų ją meilei stiprinti.

Sunkios tiesos šiuolaikiniams tėvams

Jei tyrėjai yra teisūs, šiuolaikinė tėvystė išgyvena krizę. Daug pasako leidžiamų knygų pavadinimai: Tėvystės krachas, Toksiška vaikystė, Šaukštu maitinama karta. Nors mes turime geriausių ketinimų ir trokštame vaikams suteikti tobulą vaikystę, panašu, kad auginame menkai realiam gyvenimui pasiruošusią kartą. < ...>