Titulinis / Visai šeimai / Šeimos užuovėja

Nebijok pasitikti senatvės su Juo

Prieš kelias vasaras, kol dar mano senelis ir senelė buvo su mumis, surengėme šeimos iškylą. Mano senelės protas buvo jau nebe toks kaip anksčiau. Demencija progresavo. Viskas tapo taip sudėtinga, kad ji nebeatsiminė nei mano, nei kitų šeimos narių vardų. Tačiau vieno vardo ji nepamiršo – Viešpaties Jėzaus Kristaus vardo.

Kaip užauginti atsakingus ir darbščius vaikus?

Šiandien - pirmoji mano vyriausiojo sūnaus darbo diena. Džošas nekantrauja, tačiau prieš išeidamas stabteli, apkabina mane ir aš jį palaiminu. Pagaliau jis pasiruošęs kibti į darbą, tačiau tik laikas parodys, ar Džošui šiame darbe seksis.

Kaip melstis už savo suaugusius vaikus

Šaknys ir sparnai – tai dovanos, kurias krikščionys tėvai perduoda savo vaikams. Mes sukuriame taisykles, skiriame atsakomybių, kurios stiprina pasitikėjimą bei gebėjimus, ir laistome tas gilias šaknis meile bei malda, žinodami, kad sustiprėjus sparnams vaikai išskris iš mūsų namų ten, kur mūsų įtaka bei apsauga jų nebepasieks.

Jis atsimena nevaisingąsias. Liudijimas vidury gyvenimo

Kodėl aš neturiu vaikų? Kaip ilgai, Viešpatie? Ar taip galima? Gal su manimi kažkas ne taip? Kodėl taip skaudu? Kas tos geros Dievo dovanos? Kodėl mano kūdikiui buvo duota numirti? Viešpatie, pas ką mums eiti? Gal mums įvaikinti? Ar aš būsiu mama? O jei aš vis dėlto nebūsiu mama?..

Jėzus atėjo sunaikinti prakeikimo

Aš esu prisikėlimas ir gyvenimas. Kas tiki mane, nors ir mirtų, bus gyvas. Ir kiekvienas, kuris gyvena ir tiki mane, nemirs per amžius. Ar tai tiki? (Jn 11, 25–26).
Prieš kelias dienas šalia mažos mūrinės bažnyčios, stovinčios kukurūzų laukuose, palaidojome mano žmonos senelį, lankiusį tą bažnyčią visus devyniasdešimt septynerius savo gyvenimo metus.

10 būdų, kaip spręsti konfliktus šeimoje karantino metu

Sakoma, jog tik du dalykai gyvenime yra neišvengiami – mirtis ir mokesčiai. Bet jei teko dėl šios COVID-19 pandemijos paskelbto karantino metu su sutuoktiniu visuomet būti namuose, galiu pridėti dar vieną neišvengiamą dalyką – konfliktai tarp sutuoktinių.

Šeima – nykstantis reiškinys?

Nors šeima ir turi aukštą statusą visuomenėje, ji yra kryžkelėje. Niekas nenuginčys, jog per pastaruosius metus ir dešimtmečius stipriai pasikeitė šeimos paveikslas.

Gyvenimas trumpas – džiaukimės juo!

Nė vienas iš mūsų nežinome, kiek laiko gyvensime šioje žemėje, todėl turime mėgautis kiekviena akimirka.
Ak, kaip nuostabiai šiandien šviečia saulė ir kaip smagu gyventi saulėtą dieną!

Ryšys su vaiku

Apie knygą „Ryšys su vaiku: kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius“ sužinojome iš vaikų ir paauglių psichiatrės Jovitos Anikinaitės, kuri su kolege Monika Miseviče ir inicijavo šios knygos išleidimą.

Dėkingumas

„Kaip gražiai sensta lapai. Paskutinės jų dienos kupinos spalvų ir šviesos“ (Johnas Burroughsas).
Kai gyvenime lieka tik gerai gyventi, jis tampa vertingesnis, pradedame pastebėti visus jo grožio aspektus. Kriauklelės pajūryje virsta meno kūriniais, kuriuos verta rinkti ir saugoti.