Titulinis / Visai šeimai / Šeimos užuovėja

Transformacija

„Esu šviesi amžiumi“ (Meridel Le Sueur). Jos žodžiai skatina mus įsiklausyti ir susimąstyti.

30-ties dienų maldos už savo vyrą iššūkis

Laimink savo vyrą, melsdamasi už jį! Apaštalas Paulius visiems krikščionims nurodė melstis vieniems už kitus (Efeziečiams 6, 18). Tai apima ir žmonų atsakomybę bei privilegiją melstis už savo vyrus.

Ramybė ir vidinė tyla

Prisimenate, kaip pasakojau, kad pirmą kartą susidūrusi su netikėtomis savo tyrimo išvadomis nudrožiau tiesiai pas psichoterapeutę?

Leiskite mažutėliams….

Kas gailisi rykštės, nekenčia savo sūnaus, bet kas jį myli, laiku jį baudžia (Pat 13, 24)... Pala, pala, kaip gi čia dabar?.. Suabejojote, ar teisingai perskaitėte?.. Įkvėpkite, iškvėpkite ir neskubėkite piktintis...

Kodėl krikščionybė? (įrašas)

Vasario 2 d. Vilniaus evangelinėje bažnyčioje vyko jaunimo pamaldos, per kurias Dievo žodžiu dalijosi buvęs krepšininkas, apologetas, svetainės apologetika.lt įkūrėjas ir administratorius Laurynas Jacevičius.

Mušti vaikus negerai

NBC naujienų reportaže pediatrai teigė: „Tėvai, kurie muša savo vaikus, dažnai yra įsitikinę, kad, tarkim, pliaukštelėjimas tiesiog atkreipia vaikų dėmesį, arba jie laikosi senų auklėjimo metodų ir toleruoja smurtą. Tačiau net ir paprastas pliaukštelėjimas neigiamai veikia vaikus ir gali turėti ilgalaikių žalingų pasekmių.“

Pamilti Dievą padedant muzikai

Kaunietė atlikėja Gabrielė Gvazdikaitė krikščioniškos muzikos pasaulyje Lietuvoje debiutavo 2017 metais albumu „Tu mane sukūrei“.

Praėjus 50 metų nuo nelaimingo įvykio

1967 m. po nelaimingo nutikimo nardant Džoni buvo nuo pečių paralyžiuota – ji nevaldo nei kojų, nei rankų, tad išmoko rašyti ir tapyti, tarp dantų laikydama rašiklį ar teptuką.

Dabartis

„Tik dvasia yra neįveikiamai jauna. O ramaus vyresnio amžiaus žmogaus dvasia plėtojasi laisviau nei audringoje jaunystėje“ (George'as Santayana).

Amber kūryba (galerija)

Aš esu Amber Markevičius. Man 13 metų, esu pusiau lietuvė, pusiau filipinietė. Mokausi Vilniaus krikščionių gimnazijoje, 7-oje klasėje. Mėgstu piešti, žaisti futbolą, klausytis muzikos, žaisti kompiuterinius žaidimus ir naršyti internete.