Pamokslai

Vilniusdaugiau

Kaunasdaugiau

Piemuo

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Ištikimybė mažuose dalykuose

  Per Lietuvą nuvilnijus Atgimimo bangai, XX a. devintajame dešimtmetyje ne vieno jaunuolio širdy gimė gyvas tikėjimas Dievu, o kiek vėliau ėmė kurtis ir naujos evangelinio tikėjimo bažnyčios. Vienas iš tokių naujai atsivertusių krikščionių 1988 m. buvo ir Gintautas Gruzdys – šiandieninės Elektrėnų evangelinės bažnyčios pastorius, jau daugiau kaip 30 metų ištikimai sekantis Viešpačiu.

Mūsų svečiaidaugiau

 • Gyvenimo tikslas – gyventi Dievo šlovei

  Kai prieš 26-erius metus Styvas ir Merė Davis (Steven ir Merri Davis) su trimis vaikais atvyko iš JAV į Lietuvą kaip misionieriai tarnauti naujai įkurtoje baptistų „Malonės“ bažnyčioje, Lietuva jau brido iš dvasinės tamsos, paliesta prabudimo bangos.
Karaliaus Saliamono Patarles

Naujienosdaugiau

 • Prasidėjo Maldų už krikščionių vienybę savaitė

  Jau daugiau nei šimtą metų kasmet sausio 18–25 d. įvairių konfesijų krikščionys visame pasaulyje jungiasi maldai už krikščionių vienybę. Nors šios iniciatyvos ištakos ir istorija nevienareikšmės, tačiau intencija graži – siekti vienybės dvasioje ne kartą ragino mūsų Viešpats.

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Dievo užmojis

  Paskui regėjau: štai milžiniška minia, kurios niekas negalėjo suskaičiuoti, iš visų giminių, genčių, tautų ir kalbų. Visi stovėjo priešais sostą ir Avinėlį, apsisiautę baltais apsiaustais, su palmių šakomis rankose. (Apreiškimas Jonui‬ 7, 9‬)

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Nebijok pasitikti senatvės su Juo

  Prieš kelias vasaras, kol dar mano senelis ir senelė buvo su mumis, surengėme šeimos iškylą. Mano senelės protas buvo jau nebe toks kaip anksčiau. Demencija progresavo. Viskas tapo taip sudėtinga, kad ji nebeatsiminė nei mano, nei kitų šeimos narių vardų. Tačiau vieno vardo ji nepamiršo – Viešpaties Jėzaus Kristaus vardo.
virtsekm2

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Atrask Dievo tau numatytą tikslą

  Niekas šioje žemėje negyveno taip, kaip Jėzus. Išvaizda Jis tarsi niekuo neišsiskyrė – Jis neturėjo nei patrauklumo, nei jokio grožio, kuris mus prie Jo trauktų (Iz 53, 2), bet Jo gyvenimas pranoko visų – ne tik tuo metu gyvenusių, bet ir po Jo gyvenusių – žmonių gyvenimą. Pabaigoje Jėzus liko vienas.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • „Atgimimo vaikai“ pristato Sausio 13-osios minėjimui skirtą muzikinį vaizdo klipą

  Šiemet, Lietuvai minint 30-ąsias tragiškų sausio 13-osios įvykių metines, projektas „Atgimimo vaikai“ pristato muzikinį vaizdo klipą „Pažadinki mus“. Laisvės gynėjų dienai skirtą giesmę atlieka Gabrielė Gvazdikaitė, Kauno krikščioniškasis kamerinis choras „Geroji Naujiena“ (dirigentas Nerijus Šatinskas) ir „Prabudimo orkestro“ muzikantai.