Pamokslai

Vilniusdaugiau

Kaunasdaugiau

2020 m. stovyklos

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Ar Dievas yra vienas asmuo?

  „Meilė tvyro ore!“ – sakoma, kai pilkos kasdienybės horizonte pasirodo du mylintys žmonės. Sulaikę kvėpavimą stebime, kaip jaunieji prisiekia ištikimybę, negalime atplėšti akių nuo gimstančios šeimos stebuklo.

Mūsų svečiaidaugiau

 • Dvasinis imunitetas

  Šiuo metu labai populiaru ir madinga įvairiais būdais ir metodais stiprinti savo sveikatą, ja rūpintis. Yra begalės sveikatinimo programų, siūlomos įvairios metodikos bei priemonės, kaip gyventi sveikiau.
ganytojas internetu

Naujienosdaugiau

 • Garbingi apdovanojimai

  Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublika apdovanoti du Lietuvos Reformacijos istorijos ir kultūros draugijos nariai.

Renginiai ir skelbimaidaugiau

 • Tėčio garažas 24/7

  Tėčio garažas – tai krikščioniškas jaunimo sąskrydis, kurio tikslas skatinti jaunus žmones labiau pažinti Kristų, kelti klausimus apie tikėjimą, augti draugystėje su artimais, mokytis ir patirti daug nepamirštamų akimirkų.

Refleksijosdaugiau

 • Kokia nuostabi žinia!

  Ar nežinote, kad neteisieji nepaveldės Dievo karalystės? Neapsigaukite! Nei ištvirkėliai, nei stabmeldžiai, nei svetimautojai, nei homoseksualistai, nei vagys, nei gobšai, nei girtuokliai, nei keikūnai, nei plėšikai nepaveldės Dievo karalystės.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • 10 būdų, kaip spręsti konfliktus šeimoje karantino metu

  Sakoma, jog tik du dalykai gyvenime yra neišvengiami – mirtis ir mokesčiai. Bet jei teko dėl šios COVID-19 pandemijos paskelbto karantino metu su sutuoktiniu visuomet būti namuose, galiu pridėti dar vieną neišvengiamą dalyką – konfliktai tarp sutuoktinių.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Puoselėjant romumą pykčio amžiuje

  Mes gyvename pykčio amžiuje: pyktis įsiplieskia viešose diskusijose, griauna šeimas, iškreipia net bažnyčios liudijimą pasauliui... Dar visai neseniai negebėjimas kontroliuoti savo pykčio buvo gan retas ir išskirtinis reiškinys, iš kurio galėjome tik pasijuokti...

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • Gimęs antrą kartą

  Naktys praleistos ant svetimų žmonių durų kilimėlių galiausiai priverčia susimąstyti – kaip aš pakliuvau į šiuos spąstus? Filmas „Gimęs antrą kartą“ analizuoja vienatvės ir meilės pakaitalų ieškojimo temas jauno žmogaus gyvenime.