Elektrėnų evangelinė bažnyčia

 


 

 


Bažnyčios susirinkimai vyksta:
Rungos g. 14 (2 aukštas)
sekmadieniais 11val.

Pastorius:
Gintautas Gruzdys

Mob. +370 686 87055
ggruzdys@gmail.com  

Facebook

1991 metais Elektrėnuose įtikėjo kelios moterys. Jos pradėjo lankyti bažnyčios „Tikėjimo žodis“ susirinkimus Vilniuje ir namų grupelę Vievyje. Karštas jų dalinimasis išgelbėjimo žinia Elektrėnuose neliko bevaisis – per pusmetį Vievio namų grupeles jau lankė daugiau nei 10 elektrėniškių. Jie troško, kad ir Elektrėnuose prasidėtų  susirinkimai, taigi namų grupelei Vievyje dalijantis buvo nuspręsta, kad namų grupelė veiks ir Elektrėnuose. Grupelės vadovu tapo dabartinis bažnyčios pastorius Gintautas Gruzdys. Pirmojo susirinkimo datą – 1992 metų lapkričio 21 d. – ir būtų galima laikyti Elektrėnų bažnyčios gimtadieniu.

Įtikėjusiųjų skaičiui augant, išnuomotose salėse pradėti rengti bažnyčios susirinkimai, kuriuose patarnauti atvažiuodavo pamokslininkai iš Vilniaus Tikėjimo žodžio bažnyčios. Buvo skelbiama Evangelija miesto gatvėse, taip pat vyko  keli didesni renginiai salėse, evangelizacinėje palapinėje.

Šiuo metu bažnyčios susirinkimus ir dvi namų grupeles lanko daugiau nei 20 suaugusių žmonių, vyksta tarnavimai vaikams ir paaugliams, šlovinimo tarnavimas. 2017 m. bažnyčia pakeitė pavadinimą ir tapo Elektrėnų evangeline bažnyčia.
                                              


 
Bendrinti: