Pamokslai

Vilniusdaugiau

Kaunasdaugiau

Gintauto Abariaus giesmių vakaras

Dvasia ir žodisdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Stvoyklos 2019

Naujienosdaugiau

 • Vokietijos kariuomenės kapeliono viešnagė Jonavoje

  Š. m. kovo 11 d. Jonavos krikščionių evangelikų bažnyčios pastoriaus, kariuomenės evangelikų kapeliono Giedriaus Ažuko kvietimu, Jonavoje lankėsi Rukloje dislokuoto NATO priešakinių pajėgų bataliono, Vokietijos kariuomenės karo kapelionas Johannesas Mulleris ir jo asistentas Paulis Friesenas.

Mūsų svečiaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Tu išgelbėjai mane...

  Šiandien man daugiau nei 60 metų. Gyvenime teko patirti ir džiaugsmo, ir vargo, bet didžiąją gyvenimo atkarpą Viešpats vedė mane ir buvo šalia guosdamas, stiprindamas, pripildydamas savo Žodžiu, kartais bardamas ar perspėdamas apie laukiančius sunkumus.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Ramybė ir vidinė tyla

  Prisimenate, kaip pasakojau, kad pirmą kartą susidūrusi su netikėtomis savo tyrimo išvadomis nudrožiau tiesiai pas psichoterapeutę?

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Vadovėlis ganytojams

  Martynas Buceris (1491–1551) gali būti laikomas trečiuoju didžiausiu Vokietijos reformatoriumi greta Liuterio ir Melanchtono. Tačiau nežinia kodėl, bet, palyginus su pastaraisiais, apie Bucerį niekada nebuvo daug kalbama.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • Dangiškoji ir žemiškoji Tėvynė

  taip jau susiklostė, kad kalendoriniams metams prasidedant net tris kartus susimąstome apie Lietuvos nepriklausomybę. Minime sausio 13-ąją, vasario 16-ąją, kovo 11-ąją...