Pamokslai

Kaunasdaugiau

Sielos 2019

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Kur veda Šventoji Dvasia?

  Mėgstantys skaityti Šventąjį Raštą tikrai supranta sąvoką „Šventosios Dvasios vedimas“. Be šio vedimo nė vienas negalime būti Dievo vaiku. Šventoji Dvasia dalyvavo mūsų gyvenime, kai išpažinome Jėzų Kristų savo Viešpačiu, ir iki šiandienos mus veda guosdama, globodama, padėdama.

Mūsų svečiaidaugiau

 • „Grožis yra nereali paguoda“

  Prieš metus išgirdau, kad Aušrinė Šečkuvienė, „Tapati“ žurnalo redaktorė, su vyru metams išvyko studijuoti kraštovaizdžio dizainą (garden design) į Angliją. Buvo įdomu sužinoti, kodėl gyvenimas taip netikėtai pasisuko, įgaudamas naują atspalvį šios kūrybingos moters gyvenime.
grojarastis

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Mintys apie prisikėlimą

  Įtakingi ir privilegijų turintys žmonės, tokie kaip aš, iš prisikėlimo tikisi lengvos naudos. Būnant valdžioje lengva manyti, kad sunkusis darbas jau atliktas, o mes tiesiog džiaugiamės jo vaisiais.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Sunkios tiesos šiuolaikiniams tėvams

  Jei tyrėjai yra teisūs, šiuolaikinė tėvystė išgyvena krizę. Daug pasako leidžiamų knygų pavadinimai: Tėvystės krachas, Toksiška vaikystė, Šaukštu maitinama karta. Nors mes turime geriausių ketinimų ir trokštame vaikams suteikti tobulą vaikystę, panašu, kad auginame menkai realiam gyvenimui pasiruošusią kartą. < ...>

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Dėkingumas neįmanomas?

  Vienoje iš tinklalapyje YouTube publikuojamų ištraukų parodomas Conano O'Brieno šou „Viskas nuostabu, bet niekas nesidžiaugia“ su komiku C. K. Louisu.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau