Pamokslai

Kaunasdaugiau

Piemuo

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Skurdo karalijoje suvokė ir kitą tiesą (nuotraukos)

  Evangelikų pastorius pirmą dienos centrą vaikams Panevėžyje įkūrė su vyriausiuoju sūnumi sugrįžęs iš misijos skurdžiuose Filipinuose. Šeima pasiryžusi ir vėl iškratyti kiaulę taupyklę, kad tik savi vaikai išmoktų atjausti vargstantį. Tuomet net piktųjų įtarinėjimai, kad miltus ar cukrų savanoriai pasisavins, kelia vien tik šypseną.

Mūsų svečiaidaugiau

 • Nesustabdoma. Tai pasirinkimas

  2000 m. vasario 12-ąją – dieną, kai įvyko avarija – aš ir mano šeima prisimename kaip dieną, atnešusią mums milžinišką skausmą. Rodėsi, kad mano likimas tą dieną visiškai žlugo – gyvenimas nebeteko prasmės. Minutės ir valandos atrodė kaip amžinybė, sunku buvo net įsivaizduoti, kaip toliau gyvensiu be kojų ir tik su viena ranka.
virtsekm2

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Klusnumas

  Klusnumas yra paprasta, bet ne prasta krikščioniško tikėjimo dorybė ir disciplina. Tikėjimo protėvis Abraomas (tuomet jo vardas dar nebuvo pakeistas) išgirdo Dievo kvietimą palikti savo tėvų žemę ir keliauti į Kanaaną. Abraomas taip ir pasielgė.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Virusui nesitraukiant...

  Covid-19 pandemijos metu JAV amžinybėn iškeliavo daugiau nei du šimtai tūkstančių žmonių, vadinasi, du šimtai tūkstančių šeimų išgyvena artimųjų praradimo skausmą... Atminty iškyla Mozės malda: Pamokyk mus skaičiuoti mūsų dienas, kad įgytume išmintingą širdį! (Ps 90, 12).

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Pagrindinis mūsų poreikis

  Jėzus, mokydamas savo mokinius melstis (Evangelija pagal Matą 6, 9–13; Evangelija pagal Luką 11, 2–4), išdėsto prioritetus – į ką turėtų būti nukreiptos tikinčiųjų maldos. Šioje maldoje gausu prašymų (poreikių) – prašoma kasdienės duonos, atleidimo, vedimo ir išlaisvinimo.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • Ruošiama knyga apie Holokaustą

  Šiemet, minint Holokausto 80-metį, į lietuvių kalbą esame išvertę vokiečių pastoriaus Jobst Bittner knygą „Tylos uždanga“. Tai labai autentiška knyga, nes autoriaus tėvas buvo nacių karininkas, o po karo ilgus metus jų namus dengė „tylos uždanga“.