Pamokslai

Kaunasdaugiau

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Maldos spalio-gruodžio mėn.

  Dėkokime už Viešpaties globą ir palaikymą pandemijos metu. Melskime: Už rinkimus ir naujai išrinktą Lietuvos Respublikos Seimą.

Mūsų svečiaidaugiau

 • Pokalbis „Prie kavos“ su Debora

  Dar viena pažintis ir pokalbis iš serijos „Prie kavos su...“ #LKSBveidai. O gal reiktų pervardinti į „prie arbatos“, nes dvi iš trijų mano pakviestųjų mieliau rinkosi arbatą. O ką rinktųsi šio pokalbio viešnia? Kalbinu buvusią LKSB Kaune narę Deborą Gvazdikaitę.
ganytojas internetu

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Būkime ištikimi savo Mokytojui

  To niekas nenuginčys, nes neregėta, kad tarnas būtų aukštesnis už savo šeimininką. Kai Viešpats buvo žemėje, kaip buvo su Juo elgiamasi? Ar Jo žodžius priimdavo, ar klausė Jo nurodymų, garbino Jo tobulumą tie, kurių Jis atėjo palaiminti?

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Jis atsimena nevaisingąsias. Liudijimas vidury gyvenimo

  Kodėl aš neturiu vaikų? Kaip ilgai, Viešpatie? Ar taip galima? Gal su manimi kažkas ne taip? Kodėl taip skaudu? Kas tos geros Dievo dovanos? Kodėl mano kūdikiui buvo duota numirti? Viešpatie, pas ką mums eiti? Gal mums įvaikinti? Ar aš būsiu mama? O jei aš vis dėlto nebūsiu mama?..

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Bažnyčia Kristaus akimis

  Tai, kaip mes mąstome ir kokius jausmus puoselėjame bažnyčiai, parodo kiek mes tikrai pažįstame Kristaus širdį. Kai pirmą kartą išgirdome Evangeliją, daugeliui iš mūsų galbūt nesąmoningai buvo pasakyta, jog Evangelija kalba apie mus: Jėzus atėjo ir mirė už tave, kad išgelbėtų tave iš tavo nuodėmių, jog tu galėtum keliauti į dangų.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • Baltarusijos baptistų sąjungos pirmininkas: pirminis mūsų atsakas yra malda

  XFM radijo laidoje „Apie dangų ir žemę“ telefonu kalbintas Baltarusijos evangelikų krikščionių baptistų sąjungos pirmininkas, Minsko teologijos seminarijos rektorius, vyskupas LEONIDAS IVANOVIČIUS MICHOVIČIUS. Pokalbio metu buvo aptarta ypatinga šių dienų situacija Baltarusijoje ir kokį vaidmenį atlieka evangelinės bažnyčios.