Pamokslai

Kaunasdaugiau

Piemuo

Dvasia ir žodisdaugiau

Mūsų svečiaidaugiau

 • Diskusija. Koronavirusas. Kaip reaguoti krikščionims?

  Kai praėjusių metų pavasarį į Lietuvą atkeliavo ir mums nepažįstamas koronavirusas, šalies gyventojai reiškė įvairias nuomones, nes tokios sudėtingos situacijos, kaip užklupus antrajai covid-19 bangai, mūsų šalis dar nebuvo niekada patyrusi.
virtsekm2

Naujienosdaugiau

 • Sveikinimas su Velykomis

  Virtualus ekumeninis choras sveikina sulaukus šv. Velykų! Džiaukimės, nes Kristus nugalėjo mirtį, kape Jo nebėra! Jis prisikėlė!

Renginiai ir skelbimaidaugiau

 • Stovyklos bus! Laukite informacijos

  Paauglių stovykla. Liepos 4–10 d., vieta – Paršežerio stovyklavietė, Šilalės r. Vaikų stovykla. Liepos 13–19 d., vieta – poilsio bazė „Rūta“, Molėtų r. Jaunimo stovykla „Tėčio garažas“. Liepos 21–25 d., vieta – stovyklavietė „Gyvenimo sala“, Ignalinos r.

Refleksijosdaugiau

 • Ženklas

  Žydų tautos išėjimas iš vergystės yra vienas didingiausių įvykių, kada nors nutikęs visos žmonijos istorijoje. Dievas palenkė galingo pagonių karaliaus valią bei galią ir išvedė vergų ir prispaustųjų tautą į Pažado žemę.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Patikima meilė

  Visi vaikai gimsta su poreikiu mylėti ir būti mylimi, gyventi prasmingą gyvenimą ir tikėti, jog rytojus vertas, kad atsibustum. Saugumas, prasmė ir stiprybė – meilė, tikslas ir viltis. Tai siužeto linijos puikiems romanams ir filmams, įkvėpimas geriausioms kada nors parašytoms dainoms. Tai trys dalys gyvenimo, kuris išsipildo Dieve, nes Jis šiuos poreikius ir sukūrė.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Kristaus mirtis – Dievo meilė, malonė ir sutaikymo darbas

  Šventasis Raštas pasakoja dviejų pasaulių – kritusio pasaulio ir naujos kūrinijos – istoriją. Kritęs pasaulis, trumpai aprašytas Pradžios knygos 3 skyriuje, buvo paženklintas nuodėmės, kaltės, moralinio sugedimo, ligos, negandos ir mirties.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau