Pamokslai

Vilniusdaugiau

Kaunasdaugiau

Stovyklos 2020

Dvasia ir žodisdaugiau

Mūsų svečiaidaugiau

 • Pastorius Rytis Berūkštis: „Mūsų misija – mylėti Dievą, mylėti žmones“

  Šįkart skaitytojams norime pristatyti Sekmininkų sąjungai priklausančią Kauno krikščionių bažnyčią. Tai turbūt šiuo metu didžiausia evangelinė bažnyčia Kaune, o tikinčiuosius čia gano pastoriai Rytis Berūkštis ir Rimantas Karkauskas. Kauno krikščionių bažnyčia spalio mėnesį atšventė 30-metį. Ta proga ir kalbiname pastorių Rytį Berūkštį.
grojarastis

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

 • Kasdienė ekumeninė MALDA UŽ LIETUVĄ

  Kviečiame visus drauge melstis už Lietuvą ir jos žmones šiuo neramiu visam pasauliui laiku. Susijunkime visi kartu kiekvieną vakarą 19.05 val. širdimis, mintimis ir protu, kreipdamiesi į Viešpatį šiais žodžiais:

Refleksijosdaugiau

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Dėkingumas

  „Kaip gražiai sensta lapai. Paskutinės jų dienos kupinos spalvų ir šviesos“ (Johnas Burroughsas). Kai gyvenime lieka tik gerai gyventi, jis tampa vertingesnis, pradedame pastebėti visus jo grožio aspektus. Kriauklelės pajūryje virsta meno kūriniais, kuriuos verta rinkti ir saugoti.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Aštuonios pamokos koronaviruso grėsmės akivaizdoje

  Šį rytą Neapolyje, trečiame pagal dydį Italijos mieste, buvo įvestas karantinas (straipsnis pasirodė kovo 11 d. – red. past.). Susibūrimai, įskaitant pamaldas, uždrausti. Vestuvės, laidotuvės ir krikštynos atšauktos. Visos mokyklos ir kino teatrai, muziejai ir sporto klubai – uždaryti.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau