Pamokslai

Vilniusdaugiau

Kaunasdaugiau

Dvasia ir žodisdaugiau

Mūsų svečiaidaugiau

 • Aktorius Tomas Šečkus: viskas, ką darai, svarbu tik tau ir Dievui

  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje antrame magistro kurse vaidybą studijuojantis aktorius Tomas Šečkus sako, kad, ko gero, savo pašaukimą jau rado. Tačiau panašu, kad ant scenos tenka ne tik vaidinti – čia ieškoma ryšio, gali atsiskleisti ir dvasinis pasaulis. Apie tai ir kalbamės su jaunuoju aktoriumi – aktorystę, tikėjimą ir svajones.
grojarastis

Naujienosdaugiau

 • Susitikimas su Charles Kelley

  Rugpjūčio 14-16 d. Lietuvoje lankėsi menininkas ir teologas Charles Kelley, organizacijos „Bridge Builders International“ vadovas bei šios organizacijos padalinio Latvijoje vadovas Almers Ludvigs.

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Dvasinis statinys

  Mūsų šventąjį tikėjimą sudaro du pagrindiniai dalykai: gyvenimas tikėjimu ir elgesys pagal tikėjimą. Tai suvokęs žmogus jau turi neblogą teologinį išmanymą, nes šios tiesos yra pamatinės.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Jėzus atėjo sunaikinti prakeikimo

  Aš esu prisikėlimas ir gyvenimas. Kas tiki mane, nors ir mirtų, bus gyvas. Ir kiekvienas, kuris gyvena ir tiki mane, nemirs per amžius. Ar tai tiki? (Jn 11, 25–26). Prieš kelias dienas šalia mažos mūrinės bažnyčios, stovinčios kukurūzų laukuose, palaidojome mano žmonos senelį, lankiusį tą bažnyčią visus devyniasdešimt septynerius savo gyvenimo metus.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Bažnyčia Kristaus akimis

  Tai, kaip mes mąstome ir kokius jausmus puoselėjame bažnyčiai, parodo kiek mes tikrai pažįstame Kristaus širdį. Kai pirmą kartą išgirdome Evangeliją, daugeliui iš mūsų galbūt nesąmoningai buvo pasakyta, jog Evangelija kalba apie mus: Jėzus atėjo ir mirė už tave, kad išgelbėtų tave iš tavo nuodėmių, jog tu galėtum keliauti į dangų.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • Trumpa misija į Filipinus ir koronaviruso sugriauti planai

  2020 metų pavasarį, kovo 6–14 dienomis, misionierės Sue Yager kvietimu 11-os tikinčių savanorių komanda iš Lietuvos ketvirtą kartą vyko į Filipinus, kur planavo patarnauti vargstančioms šeimoms. Kelionės tikslas – teikti medicininę pagalbą vargstantiems, atlikti nesudėtingus remonto darbus ir vesti edukacinius užsiėmimus lūšnyno vaikams. Apie kelionės iššūkius ir netikėtus įvykius, pakeitusius savanorių planus, kalbamės su šeimos gydytoja Laimute Puidokiene (61 m.), kuri į misijas Filipinuose vyko antrą kartą.