Pamokslai

Vilniusdaugiau

Kaunasdaugiau

Stovyklos 2020

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Balandžio mėnesį melskime

  Štai kokią galima padaryti išvadą: pirmiausia, ko mums reikia – tai susitelkimas. Jei mes visi ir žūsime nuo atominės bombos, tai tegu prieš tai bombai nukrintant, mes būsime užsiėmę protingais ir mūsų žmogiškumui derančiais dalykais – malda, darbu, mokymu, skaitymu, muzikos klausymu, vaikų maudymu, teniso žaidimu, bendravimu su draugais, strėlyčių mėtymu į taikinį – bet netapsime išgąsdinta avių banda, vien tik ir galvojančia apie bombas.

Mūsų svečiaidaugiau

grojarastis

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

 • Kasdienė ekumeninė MALDA UŽ LIETUVĄ

  Kviečiame visus drauge melstis už Lietuvą ir jos žmones šiuo neramiu visam pasauliui laiku. Susijunkime visi kartu kiekvieną vakarą 19.05 val. širdimis, mintimis ir protu, kreipdamiesi į Viešpatį šiais žodžiais:

Refleksijosdaugiau

 • K. S. Luisas apie koronavirusą

  Jau aišku, kad virusas COVID-19 virsta rimta pasauline pandemija, todėl būtina imtis visų atsargumo priemonių. Taigi šiomis dienomis aktualūs ir prieš 72 metus užrašyti mokslininko ir rašytojo K. S. Luiso žodžiai.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Dėkingumas

  „Kaip gražiai sensta lapai. Paskutinės jų dienos kupinos spalvų ir šviesos“ (Johnas Burroughsas). Kai gyvenime lieka tik gerai gyventi, jis tampa vertingesnis, pradedame pastebėti visus jo grožio aspektus. Kriauklelės pajūryje virsta meno kūriniais, kuriuos verta rinkti ir saugoti.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Aštuonios pamokos koronaviruso grėsmės akivaizdoje

  Šį rytą Neapolyje, trečiame pagal dydį Italijos mieste, buvo įvestas karantinas (straipsnis pasirodė kovo 11 d. – red. past.). Susibūrimai, įskaitant pamaldas, uždrausti. Vestuvės, laidotuvės ir krikštynos atšauktos. Visos mokyklos ir kino teatrai, muziejai ir sporto klubai – uždaryti.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau