Pamokslai

Kaunasdaugiau

2020 m. stovyklos

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Maldos liepos – rugsėjo mėnesiams

  Liepos – rugsėjo mėnesiais melskime, kad tvirtai pasitikėtume Viešpačiu, nesiduotume sugniuždomi ateities nežinomybės ir įvairiausių permainų metu būtume pasiruošę liudyti apie turimą viltį.

Mūsų svečiaidaugiau

 • Dvasinis imunitetas

  Šiuo metu labai populiaru ir madinga įvairiais būdais ir metodais stiprinti savo sveikatą, ja rūpintis. Yra begalės sveikatinimo programų, siūlomos įvairios metodikos bei priemonės, kaip gyventi sveikiau.
grojarastis

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

 • Tėčio garažas 24/7

  Tėčio garažas – tai krikščioniškas jaunimo sąskrydis, kurio tikslas skatinti jaunus žmones labiau pažinti Kristų, kelti klausimus apie tikėjimą, augti draugystėje su artimais, mokytis ir patirti daug nepamirštamų akimirkų.

Refleksijosdaugiau

 • Pašaukė, kad būtume šventi

  Mes linkę mąstyti apie apaštalus, lyg jie būtų buvę „šventesni“ nei kiti Dievo vaikai. „Šventieji“ yra visi, kuriuos Dievas pašaukė savo malone ir pašventino Šventąja Dvasia.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Šeima – nykstantis reiškinys?

  Nors šeima ir turi aukštą statusą visuomenėje, ji yra kryžkelėje. Niekas nenuginčys, jog per pastaruosius metus ir dešimtmečius stipriai pasikeitė šeimos paveikslas.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Puoselėjant romumą pykčio amžiuje

  Mes gyvename pykčio amžiuje: pyktis įsiplieskia viešose diskusijose, griauna šeimas, iškreipia net bažnyčios liudijimą pasauliui... Dar visai neseniai negebėjimas kontroliuoti savo pykčio buvo gan retas ir išskirtinis reiškinys, iš kurio galėjome tik pasijuokti...

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau