Pamokslai

Vilniusdaugiau

Kaunasdaugiau

PLK 2019

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Kiekvienas tikėjimas vienodai geras. Ar tikrai?

  Nuolat girdžiu žmones sakant: „Bet kuris tikėjimas yra vienodai geras, nes visos religijos moko to paties: gėrio, meilės, pagarbos ir pagalbos kitiems, skatina sutelkti pastangas, kad būtum išgelbėtas ir pan.“

Mūsų svečiaidaugiau

 • „Šeštadienio kavinė“ jaunimui

  Ar paprasta šiais laikais kalbėti apie vienintelę tiesą, kai pasaulis mano, kad tiesų yra daugybė ir kiekvienas gali pasirinkti savąją? Šiandien internete gausu įvairios informacijos, siūlančios atsakymus į įvairius klausimus, tačiau, deja, žmonės vis mažiau bendrauja gyvai, diskutuoja su kitais žmonėmis.

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Malda ir žodis

  Sunku atsieti žodį nuo maldos, nes maldas sudaro žodžiai. Galbūt tiksliau būtų atskirti žodžius, kuriuos kontroliuojame patys, ir žodžius, kuriems paklūstame.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Svarbiausia – širdis

  Ar jūsų šeimos santykiuose pasireiškia Dvasios vaisius ramybė? Izaijo knygos 9 skyriaus 7 eilutėje skaitome: Jo viešpatavimas plėsis ir taikai nebus galo. Taika – tai Dievo karalystės vaisius.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Kaip gyventi šiame gąsdinančiame pasaulyje?

  Tai multimilijardinė industrija. Ji maitina internetą. Ji dominuoja politinių kampanijų metu, radijo ir vakaro naujienų kalbose. Ji sėdi terapeutų krėsluose ir kalba mums per Facebooką.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • Išmokti būti krikščionimis sekuliariame amžiuje

  Praėjusią savaitę paskelbta, kad vienas iš dviejų Ratzingerio premijos, vadinamojo Nobelio už teologiją, laureatų – kanadietis filosofas Charlesas Tayloras. Jo veikalai apie modernybę, sekuliarizaciją, daugiakultūriškumą, autentiškumą ir t. t. išversti į daugiau nei 20 kalbų.