Pamokslai

Vilniusdaugiau

Kaunasdaugiau

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Viešpats brangina tarnystę darbo vietoje

  Skaitydami Bibliją atrandame, kad darbą įsteigė Dievas. Pradžios knygos pirmame skyriuje septynis kartus paminėta, kad Viešpats Dievas darbavosi ir savo triūsą įvertino „gerai“ ar „labai gerai“.

Mūsų svečiaidaugiau

 • Pažintis su Sara Aškinyte

  Antro kurso politikos mokslų studentė Sara Aškinytė jau metus yra Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) prezidentė. Buvo įdomu pakalbinti Sarą apie jos veiklą, lyderystę, tikėjimą Dievu ir šių dienų moksleivių aktualijas bei iššūkius, Lietuvoje paskelbus karantiną dėl koronaviruso.
grojarastis

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Baltieji krantai

  Prisimenu, rodos, paskutiniuosius savo metus vidurinėje mokykloje. Aš, jaunas krikščionis, kalbėjausi su paralelinės klasės mokiniu apie krikščionybę. Mano pašnekovas buvo gerai besimokantis, santūrus, draugiškas moksleivis.

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Gyvenimas trumpas – džiaukimės juo!

  Nė vienas iš mūsų nežinome, kiek laiko gyvensime šioje žemėje, todėl turime mėgautis kiekviena akimirka. Ak, kaip nuostabiai šiandien šviečia saulė ir kaip smagu gyventi saulėtą dieną!

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Kai kalbame apie Dievą be religijos

  Prieš 75 metus, 1945 04 09, buvo nacių pakartas D. Bonhoefferis. D.Bonhoefferis (1906–1945) buvo vienas įtakingiausių 20 a. vokiečių evangelikų teologų. Dėl dalyvavimo Išpažįstančiosios bažnyčios (Bekennende Kirche) veikloje bei pasipriešinimo Hitleriui nacionalsocialistų buvo nubaustas uždraudžiant raštu ir žodžiu skleisti savo idėjas, o 1943 balandį suimtas.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • Atsakas į negandas: 4 bažnyčios istorijos pamokos

  Kaip vos per kelis šimtmečius nedidelis Jėzaus pasekėjų būrys tapo dominuojančia religine jėga Vakarų pasaulyje? Tai – Rodney Starko knygos „Krikščionybės įsigalėjimas“ (The Rise of Christianity), tyrinėjančios daugelį esminių faktorių, tarp jų ir negandas, paantraštė.