Pamokslai

Kaunasdaugiau

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Kas yra Dievas?

  Jeigu tu nori garbinti ką nors, / garbink saulę iš giedro dangaus. / Ji neklausia, kas tu esi, / Ji tik šviečia, / jai lygūs visi – mintyse skamba pagauli Andriaus Mamontovo dainos „Tiktai tavyje“ melodija iš albumo „Elektroninis Dievas“ (2011).

Mūsų svečiaidaugiau

grojarastis

Naujienosdaugiau

 • Renginys Alytaus pataisos namuose

  Š. m. vasario 17 d. Alytaus pataisos namuose (vyrų griežtojo režimo kalėjime) vyko VDU Švietimo katedros mokslinio bendradarbio, istorijos mokslų daktaro, profesoriaus Deimanto Karvelio švietėjiška paskaita „Vasario 16-oji arba kaip Lietuva išėjo iš kalėjimo“.

Renginiai ir skelbimaidaugiau

 • Renginiai su Bilu Dreiku

  Vilniaus evangelinė bažnyčia kviečia švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-metį kartu ir kovo 10-11 d. dalyvauti renginiuose su šlovintoju ir giesmių autoriumi iš JAV Bilu Dreiku (Bill Drake). Renginiai atviri visiems!

Refleksijosdaugiau

 • Laimės ieškojimas

  Vienas prancūzų filosofas pasakė: „Visas pasaulis kaip paklaikęs ieško saugumo ir laimės.“ Harvardo universiteto rektorius samprotavo: „Pasaulis ieško credo, kuriuo tikėtų, ir giesmės, kurią giedotų.“

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Kaip santuokoje išvengti kartėlio

  Daugelis iš mūsų žino istoriją apie Trojos arklį. Dešimt metų antikinės Graikijos kariai buvo apgulę Trojos miestą, tačiau tvirti ištikimi gynėjai puikiai vykdė savo užduotį ir apgultį atlaikė. Galiausiai graikai atitraukė savo fronto liniją ir ėmėsi apgaulės – jie sukonstravo didžiulį medinį arklį, kurio viduje pasislėpė būrys karių.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • 5 neteisingi mitai apie pinigus

  Jau kelerius metu esu finansų patarėjas bažnyčioje, tad teko susidurti su įvairiomis finansinėmis situacijomis. Pastebėjau, kad vieni žmonės finansinėms operacijoms skiria per mažai dėmesio, kiti per daug. Vieni planuoja biudžetą, taupo, kiti – ne. Vieni duoda dosniai, kiti – šykšti.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • Išgyventa meilė

  Esu įsitikinęs, kad karai liautųsi, nusikaltimų ir skyrybų skaičius iškart sumažėtų, amoralumas dingtų, jei tik žmonija realiai patirtų šiuos tris žodžius: tu esi mylimas!