Pamokslai

Kaunasdaugiau

Stovyklos 2021

Dvasia ir žodisdaugiau

Mūsų svečiaidaugiau

 • „Dievui svarbus kiekvienas žmogus“

  Tikėjimas Dievu keitė mano požiūrį tiek į save, tiek į kitus žmones. Juk Dievui svarbus kiekvienas žmogus. Jėzus atkreipdavo dėmesį į silpnuosius, atstumtuosius, mažuosius (vaikus) – Jis sakė: „Leiskite mažutėliams ateiti pas mane“, „Ką padarėte vienam iš šitų mažiausiųjų mano brolių, man padarėte...“
Tecio garazas 2021

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

 • Pristatome „Tėčio garažą“

  Viens... du... trys... Važiuojam! Tėčio garažas - Vitaminas D. Kaip ir kasmet liepos gale susitinkam jaunimo sąskrydyje! Rezervuok ne tik datą, bet ir vietą registruodamasis!

Refleksijosdaugiau

 • Liūdesys dėl nuodėmės

  Jeigu išpažįstame savo nuodėmes, Jis ištikimas ir teisingas, kad atleistų mums nuodėmes ir apvalytų mus nuo visų nedorybių (1 Jono 1, 9).

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Išmintis

  „Jaunystėje mes mokomės, o vyresniame amžiuje pradedame suprasti“ (Marie von Ebner-Eschenbach). Akivaizdu, kad ši moteris suvokė amžiaus ir vyresnių žmonių vaidmenį gyvenime. Supratimas yra visuomenės kertinis akmuo. Jis leidžia mums suvokti, kodėl darome tai, ką darome, ir kodėl negalime nuolat daryti tai, ko norime.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Kaip be paliovos melstis

  Aš, kaip ir daugelis krikščionių, kiekvieną rytą stengdavausi skirti laiko maldai ir kasdieniams skaitiniams. Tačiau man, kaip ir daugeliui krikščionių, nepavykdavo to daryti nuolatos.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau

 • „Aš Dievą radau“. P. Mamonovui atminti

  Malonė yra nesukurta dieviškoji energija. Štai saulė šviečia, o mes sėdime po stogu, kur jos nėra. Jeigu išeisime į lauką, pusę mūsų veido apšvies saulė, jeigu ilgai deginsimės – sudegsime, oda nusilups. Sėdėsime niūriame, tyliame ir drėgname rūsyje visiškai be saulės – išbalsime, pasidengsime pelėsiu. Štai kas yra malonė – saulė, kuri visada šviečia.