Pamokslai

Vilniusdaugiau

Kaunasdaugiau

Dvasia ir žodisdaugiau

 • Išminties kelias

  Pastaraisiais metais tenka dalyvauti daugybėje iškilmių. Antai vienas sūnus baigė vaikų darželį ir pradėjo eiti į mokyklą, o kitas sūnus mokyklą baigė. O kur dar įvairios šventės ir paminėjimai, kurių metu įdomu išgirsti, ko žmonės linki.

Mūsų svečiaidaugiau

 • Kodėl pornografija – destruktyvu ?

  Šį kartą radijo stoties XFM laidos „Jaunimo kodas“ vedėjas Lukas Valeika nusprendė pasikalbėti apie vieną vis labiau populiarėjančią priklausomybės formą.

Naujienosdaugiau

Renginiai ir skelbimaidaugiau

Refleksijosdaugiau

 • Atviras prieš Dievą

  „Tada išpažinau Tau savo nuodėmę, nebeslėpiau savo kaltės. Tariau: „Išpažinsiu savo nusikaltimus VIEŠPAČIUI“, – ir Tu, atleisdamas man nuodėmę, pašalinai kaltę“ (Psalmė 32, 5).

Šeimos užuovėjadaugiau

 • Išmintis

  „Jaunystėje mes mokomės, o vyresniame amžiuje pradedame suprasti“ (Marie von Ebner-Eschenbach). Akivaizdu, kad ši moteris suvokė amžiaus ir vyresnių žmonių vaidmenį gyvenime. Supratimas yra visuomenės kertinis akmuo. Jis leidžia mums suvokti, kodėl darome tai, ką darome, ir kodėl negalime nuolat daryti tai, ko norime.

Tikėjimas ir mokinystėdaugiau

 • Nuobodulio kančia ir priklausomybė nuo feisbuko

  Mes dar niekada nebuvome taip priklausomi nuo feisbuko. 2013 m. kasdien feisbuke apsilankydavo 63 proc. vartotojų. 2014 m. šis skaičius šoktelėjo iki 70 proc. Jei kiekvieną dieną tikrinate feisbuką, esate vienas iš 864 milijonų žmonių, kurie neatsispiria tokiam įpročiui.

Bažnyčia, visuomenė ir kultūradaugiau